Shiseido Ever Bloom: Zimní květina

| 10.12.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 2 Komentáře

Japonský kosmetický dům Shiseido uvedl v říjnu 2015 na trh svou novou dámskou vůni Shiseido Ever Bloom, která bude široce distribuována a dostupná i v Evropě a ve světě. Bohužel ne všechny vůně této značky se do Evropy dostanou. K mé radosti a ukojení mé nesmírné zvědavosti jsem ji objevila nově i na stránkách parfumérie Elnino.cz. Jaká je tato něžně růžová kráska?

Jemná květinová kráska plná něhy

Asijský minimalismus a smysl pro jednoduchou a čistou krásu mě vždy potěší. Když jsem mezi novinkami objevila Shiseido Ever Bloom, jednoduše jsem tuto na pohled líbeznou zimní krásku musela ihned vyzkoušet.

Shiseido Ever Bloom

Shiseido Ever Bloom

Složení:
Hlava: jasmín, růže, lotos
Srdce: gardénie, pomerančové květy
Základ: pižmo, dřevo Hinoki

Shiseido Ever Bloom představuje kontrast mezi východem a západem, skrývá v sobě univerzální ženskost plnou něhy a dle složení ji můžeme zařadit mezi svěží aquatické a květinové vůně. Základ celé kompozice této vůně tvoří bílé květy a pižmo, které jsou na sebe navázány spíše v lineární spojitosti, než v klasické pyramidě, na kterou jsme obecně zvyklí.

Shiseido Ever Bloom

Shiseido Ever Bloom

Mrkněte se na aktuální cenovou nabídku.

Horní akordy se otevírají jemnými tóny lotosu, jasmínu a bulharského růžového oleje, které se pozvolna mísí s pomerančovými květy. Na někoho může působit úvod až příliš čerstvě, lehce, mýdlově (to díky lotosu) a trochu nevýrazně, rozhodně se ale vyplatí počkat.

Brzy se vůně Shiseido Ever Bloom stává teplejší a sladší, díky pižmově-dřevitému základu a jasmínu. Tato kombinace je dost podobná vůni Roberto Cavalli Paradiso, možná o trochu více květinová (ale bez sladké vanilky) a lehčí. Pokud preferujete spíše nevýrazné, lehčí květinové vůně, bude pro Vás Shiseido Ever Bloom tou správnou volbou.

Shiseido Ever Bloom

Shiseido Ever Bloom

Trochu mně zaskočilo její podzimní uvedení na trh. Přeci jen máme my Evropané v zimě pěkně rozmlsané nosíky a toužebně vyhlížíme každou vanilkovou a sladce gurmánskou vůni, kterých se nemůžeme nabažit. Osobně bych Ever Bloom pustila do světa nejdříve na jaře, pro chladné zimní dny nebude dostatečně výraznou a hřejivou. Uvidíme, jaká bude v létě.

I když nepatřím k velkým fanouškům těchto něžných vůní, občas potřebuji zklidnit tep, dopřát si dotek hravosti a jemnosti v podobě přirozené a decentní vůně. Ať si zlí jazykové říkají, co chtějí, Ever Bloom je přirozenou a decentní vůní, která umí zpříjemnit všední den.

Vyzkoušíte? Láká Vás?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This