Shiseido Bio-Performance vyhlašuje boj proti vráskám

| 13.3.2017 | Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Japonská značka Shiseido patří mezi jedničku na trhu. Jejich kosmetika a parfémy jsou oblíbené, jelikož jsou opravdu kvalitní. Podívejme se nyní blíže na řadu Shiseido Bio-Performance, která je výsledkem pokročilých výzkumů na biotechnologickém poli. Ta totiž snoubí sílu vědy a přírody, jejíž ovocem jsou produkty, které si daly za cíl bojovat proti předčasnému stárnutí. Díky užívání Bio-Performance se pleť stává mladší a jasnější, dbá na hydrataci a tím se snaží zpomalovat známky stárnutí.

Obličej – Shiseido Advanced Super Restoring Cream

Tento malý, avšak praktický krém s liftingovými účinky omladí pleť, obnoví její pružnost a pevnost. Výsledkem bude tvář jemná na dotek s viditelnými výsledky během pár týdnů. Shiseido Advanced Super Restoring Cream vyhlašuje boj všem vráskám u všech typů pleti.

O tomto malém zázraku jsem zaslechla u mé známé. Vyzkoušet jej mě „přinutily“ tři věci:

  • Shiseido je zárukou kvality.
  • Milý a praktický tvar.
  • Třicítka se blíží svižným tempem a každý den v zrcadle, kdy na sebe cením své tesáky po jejich pečlivém umytí a mám při tom svraštěné čelo, tak tam ty malé potvůrky zkrátka vidím… a já je vidět nechci. 

Shiseido Advanced Super Restoring Cream slibuje dlouhodobé řešení nejen pro zralou pleť s vráskami. Tento regenerující krém navrací pleti pružnost, vypíná ji a sjednocuje tón.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/142872621 img 1496

Shiseido Advanced Super Restoring Cream

Oči – Shiseido BIO-PERFORMANCE LiftDynamic Eye Treatment

Shiseido si umí poradit i s jemnými linkami kolem očí. Oční krém Shiseido BIO-PERFORMANCE LiftDynamic Eye Treatment redukuje nejen otoky, ale i tmavé kruhy pod očima. Což se mně se osobně hodí, jelikož ráno vstávám před šestou a mnohdy jdu spát po jedenácté večer.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/680821074 oci shiseido bio performance liftdynamic eye treatment

Shiseido Advanced Super Restoring Cream

Díky tomuto očnímu krému je pleť taková zdravější, pevnější a rozjasněnější. Stačí ji aplikovat na čistou pleť a o zbytek se postará Shiseido.

Pleť – Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Treatment

Oči bychom měli, mrkněme ještě na pleť. Shiseido si umí poradit nejen s vráskami kolem očí, ale i s pletí. Pleťové sérum Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Treatment podpoří regenerační schopnosti pleti a díky kyselině hyaluronové se stává mladší a vitálnější.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1450734810 plet shiseido bio performance liftdynamic treatment

Shiseido BIO-PERFORMANCE LiftDynamic Eye Treatment

Má jeden malinkatou nevýhodu. Musíte si na něj vzpomenout 2x denně, jelikož se má aplikovat ráno i večer.

Pleť – Shiseido BIO-PERFORMANCE Glow Revival Serum

Máte-li někdy problém se zarudnutím, investuje to pleťového séra Shiseido BIO-PERFORMANCE Glow Revival Serum. Tento malý bílý zázrak se rozhodl bojovat nejen proti předčasnému stárnutí, ale dal si i za cíl sjednotit tón pleti.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1681579563 plet – shiseido bio performance glow revival serum

Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Treatment

A jak to máte vy s produkty od Shiseido? Budu ráda za vaše zkušenosti.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This