Škola denního líčení s Gabriella Salvete a soutěž o novinky!

| 18.2.2019 | Novinky, Soutěže a akce, Trendy v líčení, Video | 0 komentářů

Buďte neodolatelná díky povedeným kosmetickým novinkám od Gabriella Salvete! V dnešním článku najdete make-up tutoriál na jemné denní líčení a pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát nadupaný box plný stylové dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete použitých ve videu.

Jak na přirozené denní líčení

Nemáte stále ještě jasno, jak správně nanést make-up, vytvarovat kontury obličeje nebo nalíčit oční víčka? Všechny své osvědčené fígle vám ve zbrusu novém video tutoriálu prozradí Terry. Představí vám přitom ty nejlepší novinky od kosmetické značky Gabriella Salvete a vy získáte možnost si o všechny z nich zasoutěžit v našem příspěvku na Youtube. Držíme palce, do soutěže ze můžete zapojit až do 1. března 2019!

Jestliže se na vás neobrátí štěstí, nezoufejte. Oblíbená kosmetika Gabriella Salvete, spojující temperamentní italský šarm a českou kvalitu, vás totiž velmi mile překvapí svou cenovou dostupností a zdaleka nezruinuje vaši peněženku. Na jaké novinky se vlastně můžete těšit?

Krycí make-up se spoustou výhod

Rozhodně si nenechte ujít nový make-up Cover Foundation! Efektně kryje drobné nedokonalosti, sjednocuje pleť, a navíc obsahuje mnohé hydratační a omlazující složky. Získá si vás velmi dlouhou výdrží a v neposlední řadě ochranným faktorem. Před slunečními paprsky se už nemusíte schovávat! Úžasná je také konturovací a rozjasňující tyčinka, s jejíž pomocí zesvětlíte stinná místa a perfektně opticky vytvarujete obličejové kontury pro bezchybný vzhled.

Novinky od Gabriella Salvete

Novinky od Gabriella Salvete

Svými barvami vás nadchnou nové paletky, ať už jde o tvářenky, nebo oční stíny. Všechny barevné odstíny jsou bohatě pigmentované a na pleti vypadají velmi lákavě. Stejně jako rozjasňující bronzer Lumi & Glow. O svůdné rty, vybízející k něžným polibkům, se postará zářivý lesk na rty. Gabriella Salvete přináší i spoustu kosmetických pomůcek, mezi nimiž nechybí nejrůznější štětce či oblíbená houbička pro nanášení make-upu.

Jakou novinku od Gabriella Salvete vyzkoušíte jako první?

Uvolněte si místo ve své stávající kosmetické výbavě a zamilujte si novinky od jedné z nejúspěšnějších značek na českém trhu. Okouzlí vás rozmanitými odstíny, sytými barvami i tím, že vypadají bezchybně i dlouhé hodiny po nanesení na pleť.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This