Škola líčení: Nejlepší triky pro plesový make-up

| 22.2.2019 | Novinky, Trendy v líčení, Video | 0 komentářů

Věnovala jste dlouhé hodiny výběru šatů, bot i kabelky, máte perfektně sladěné šperky a naplánovaný účes. Zbývá vytvořit dokonalý plesový make-up, ale najednou nevíte, jak začít. Právě proto vám přinášíme další z řady oblíbených video tutoriálů od naší Terry, která vás provede kompletním plesovým líčením a prozradí své oblíbené triky pro slavnostní make-up.

Připravte svou pleť na plesový večer

Základem pro plesový make-up je správně připravená pleť, naplánujte si tedy na den D malý zkrášlující rituál. Důkladně pokožku vyčistěte, použijte peeling a vyživující masku. Před nanesením denního krému zkuste aplikovat pleťové sérum a vaše pleť bude vypadat skvěle. Make-up se na ni bude lépe nanášet a déle na ní i vydrží.

Na aplikaci make-upu si dejte záležet

Jistě máte svůj oblíbený make-up pro každodenní nošení, ale slavnostní události si zaslouží něco speciálního. Terry proto doporučuje velmi oblíbený make-up Double Wear od Estée Lauder, který úžasně kryje a sjednocuje pleť, a navíc vydrží neskutečně dlouho. Nejspíš bude vypadat dokonale ještě ve chvíli, kdy se z plesu vrátíte domů. Aplikaci make-upu neuspěchejte, nanášejte ho speciální houbičkou a důkladně ho zapracujte do pleti, aby vypadala maximálně přirozeně. Pro ještě delší výdrž všechno zafixujte pudrem.

Makeup Estée Lauder Double Wear Stay in Place

Makeup Estée Lauder Double Wear Stay in Place

Dokonale svůdné oči

A teď se zaměřte na oči. Vyberte si své favority mezi odstíny paletky Makeup Revolution London by Petra a pozorně sledujte video návod, kde vám Terry poradí, jak oční víčka správně vystínovat. Korunou krásy budou umělé řasy Ardell a gelové oční linky od Maybelline.

Kosmetické paletky z vás udělají královnu plesu

Ve finále přichází na řadu ještě tři paletky Makeup Revolution – konturovací, tvářenková a rozjasňující. Konturovacími pudry opticky vytvarujete obličej k dokonalosti, tvářenka dodá svěží vzhled a rozjasňovač prosvětlí všechna stinná místa. Výsledek zvýrazněte smyslně matnou rtěnkou od Dermacolu a máte hotovo. Tedy pokud jde o plesový make-up.

Dokončete slavnostní účes, navoňte se svou oblíbenou vůní, oblékněte se a vyražte za zábavou. Díky dokonalému nalíčení se rozhodně stanete jednou z hlavních aspirantek na titul královny plesu!

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This