Škola líčení: Slavnostní vánoční make-up

| 20.12.2018 | Novinky, Trendy v líčení, Video | 0 komentářů

Buďte o svátcích jednoduše neodolatelná! Připravili jsme pro vás jednoduchý video make-up tutorial, ve kterém vám naše Terry názorně krok za krokem ukáže, jak vytvořit okouzlující slavnostní zlatohnědé líčení.

Šik a půvabná nejen u vánočního stromečku

Stromeček i další vánoční výzdoba hotová, cukroví napečené, štědrovečerní tabule kompletní. Po předvánočním maratonu si i vy zasloužíte vypadat skvostně! Vyšpatněte si pro sebe půl hodinky času a inspirujte se naším slavnostním líčením vhodným nejen ke stromečku, ale i na vánoční párty či silvestrovský večírek. S tímto zlatohnědým lookem budete hvězdou při jakékoliv slavnostní příležitosti.

Bez kterých produktů se neobejdete?

Hlavně zazářit, a to nejen svým bezchybným make-upem, ale i dobrou náladou a pohodou! Kdy jindy využít top třpytivé oční stíny než právě o vánočních svátcích. Bez kterých kosmetických produktů se rozhodně neobejdete?

Nezapomeňte i na výrazný lak na nehty, elegantní šaty a věřte, že pro svého manžela či přítele pak budete tím nejkrásnějším a nejzářivějším vánočním dárkem, který přitáhne jeho pohled a nebude se vás moci nabažit.

Ještě více videí, návodů a recenzí naleznete na našem YouTube kanále.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This