Skvělé vůně na cestu do ráje

| 12.8.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Některé dámy letní dovolenou neplánují. Ale většina z nás jsme přesným opakem. Již dlouho před odjezdem máme vše naplánováno i do sebemenšího detailu. Vůně, kterou si sebou vezmete na zasloužené chvíle volna a relaxace, Vám bude připomínat krásné zážitky a vzpomínky na bezstarostné chvíle pohody s rodinou či přáteli. Proto když na dovolenou, tak jedině s novou vůní!

Vůně pro dobrodružnou ženu

Dnes ještě v práci a zítra přifrčíte za nadřízeným s vyplněným dovolenkovým lístkem doslova na poslední chvíli? Nemáte ráda velké destinace? Raději si zabalíte večer věci a ráno odletíte za dobrodružstvím? Přesně pro Vás je jako stvořená vůně Lacoste Touch of Pink. Pokud ráda objevujete nepoznané, plánování je pro Vás promarněný čas, užívejte si život na plno! Vaše vůně by Vaše životní tempo měla skvěle vystihovat a měla by Vám stačit.

Lacoste Touch of Pink

Lacoste Touch of Pink

Není pochyb, že vůně Lacoste Touch of Pink bude výbornou volbou, protože je přesně taková, jako Vy. Sice je růžová, ale pozor! Rozhodně v ní nehledejte romantiku ani růže. Šarm a ženskost musí být, vůni proto v základu tvoří sladké tóny fialky, jasmínu a vanilky.

I kdybyste se uprostřed tanečního parketu rozhodli, že následující den budete sjíždět rozbouřenou řeku, vůně Lacoste Touch of Pink Vás bude následovat jako poslušný pejsek a nebudete cítit potřebu ji vyměnit. Navzdory sladkosti jde o sportovně-elegantní vůni. Aby nebyla jako cukrový bonbón v tretrách, nejdominantnější tón je svěží citrusový tón červeného pomeranče. V zajímavé kompozici květin a ovoce stojí koření jako koriandr, kardamon a mrkvová semínka. Koření přidá zajímavý akcent, který známe spíše z pánských vůní, ale stále to budete Vy.

Touch of Pink není vůně, která se k Vám dostane od každého sedadla v letadle, z každého člunu, od každého stolu. Váš život s ní bude akční za každé okolnosti. Vzbouří ve Vás adrenalin stejně jako skok z 10-metrového útesu rovnou do oceánu. Ani o něm se přece nedá říct, že by si na něj každá žena troufla, ne? Ať už se pustíte do světa jen tak za nosem nebo skočíte po super Last Minute zájezdu, vůně Lacoste Touch of pink s Vámi bude držet krok.

KUP TEĎ!

Když přesně víte, co chcete

Vždy předem víte, kde, kdy a s kým budete trávit svou dovolenou. Máte svá oblíbená místa, na která se ráda vracíte. Vaše plány Vám vždy vycházejí podle Vašich představ. Ať už jste pečlivá maminka či něžná romantička, pro spokojenost svých milovaných uděláte vždy maximum. Udělejte si radost i Vy a spojte si svou oblíbenou dovolenou s novinkou Escada Joyful.

Escada Joyful

Escada Joyful

Dámský parfém Escada Joyful je vůně, ve které žena najde pocit radosti, naplní ji pozitivními myšlenkami a sebevědomím v opravdu velké koncentraci. Skvěle vystihne všechny Vaše zážitky a vzpomínky z dovolené. Ve flakónu naleznete šťavnaté ovoce krásně naservírované v hotelu i po radostný pohled na exotické květiny.

Základ sestává z mechu, santalového dřeva a medu, který jen velmi jemně doplňuje již zmíněné ovoce – meloun, mandarinku, nektarinky a trošku černého rybízu. Když se zahalíte do obláčku vůně, hned dostanete chuť na ovocný salát. Až tóny ovoce odezní a zeslábnou, splynou s tóny srdce – vůní bílé pivoňky a magnólie.
Escada Joyful možná nebude pro dobrodružné povahy a objevitelky, ale je to velmi univerzální vůně plná romantiky a radosti. Jako wellness, kde hodíte všechny starosti za hlavu a užíváte si ty krásné momenty božského klidu.

KUP TEĎ!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This