Slečna Brazilka Bvlgari Omnia Paraiba

| 17.5.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Dámská vůně Bvlgari Omnia Paraiba je jiskřivá, povzbudivá a okouzlující vůně, která probudí všechny smysly. Inspiruje se brazilskou džunglí, bělostnými plážemi a oceánem, kde Bvlgari Omnia Paraiba prezentuje ovocno-květinovou vůni, ve které převládají exotické tóny.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/2022077160 img 20170507 114052

Bvlgari Omnia Paraiba

Projde-li turistka blondýnka po brazilských ulicích, může se těšit velké pozornosti místních. Co si budeme povídat, sebevědomí to zvedne. A pokud patříte do skupiny „momentálně nemám cestu do slavného Rio de Janeiro“ jako já, tak najedu na elninovské stránky a vybírám Bvlgari Omnia Paraiba. Proč? Protože s touto azurovou kráskou mám spojené asociace jako hudba, ulice plné tančících lidí a smích.

Brazilský zázrak

Brazilský zázrak

Odkud se bere název a ta krásná modrá barva flakónu? Na východě Brazílie se nachází Paraíba, kde se jsou nebeské turmalíny. Dámský parfém Bvlgari Omnia Paraiba se pyšní šťavnatou hruškou a pomerančem z ostrova Curacao hned ze startu. Pro zvýraznění chutě se přidalo maracuja neboli mučenka jedlá a nádherně vonící květy gardénie. Na závěr přichází příjemná kořenitá citrónová vůně se sladkým květinovým podtónem se špetkou kakaových bobů.

Bvlgari má kvalitní vůně a je potěšením je mít doma. Konkrétně Bvlgari Omnia Paraiba bude zajisté ozdobou vaší koupelnové poličky. Je radost na ni nejen pohledět, ale i přivonět si.

Jak to vidíte vy s parfémy Bvlgari? Pokud by vás nezaujal Bvlgari Omnia Paraiba, můžete vyzkoušet Bvlgari Omnia Indian Garnet.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This