Slunce si začíná vyskakovat: Efektivní ochrana od Eucerin Sun

| 25.4.2019 | Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Úžasné počasí uplynulých velikonočních svátků vyhnalo ven spousty lidí. Neúnavné sluneční paprsky nás letos snad poprvé přesvědčily o své plné síle a nejeden z nás to jistě odnesl minimálně spáleným nosem. Dámy a pánové, je nejvyšší čas zahájit letošní sezónu opalovací kosmetiky!

Sice jsme se na něj netrpělivě těšili po celou zimu, ale ruku na srdce, většina z nás ví, jak slunce dokáže naši pokožku potrápit. Zpočátku jsou hřejivé paprsky příjemné, ale když si nedáte pozor a nepoužijete ochranný faktor, mohou po pár desítkách minut vyústit v nepříjemně spálenou kůži. Začervenání, otok a neustálý pocit pálení, můžeme si nadávat, jak chceme, ale to už je většinou pozdě. Chraňte se včas pomocí efektivní opalovací kosmetiky Eucerin a užívejte si letos slunce  bez výčitek a starostí.

Sluneční kosmetika od značky Eucerin

Eucerin je německá dermokosmetická značka, která již více než 100 let přináší na trh přípravky  pro péči o pokožku, založené na vědeckém výzkumu a spolupráci s předními dermatology. Z jejich poznatků se zrodila i oblíbená řada opalovací kosmetiky Eucerin Sun. Ptáte se, jestli je vhodná i pro vaši pokožku? Rozhodně ano!

Sluneční kosmetika Eucerin Sun

Sluneční kosmetika Eucerin Sun

Proč jsou opalovací přípravky Eucerin Sun tak oblíbené?

Na sluneční kosmetiku Eucerin Sun každoročně sází miliony lidí. Zamilovaly si jejich efektivní ochranu, výbornou kožní snášenlivost i bohaté portfolio produktů. Eucerin nabízí opalovací přípravky pro citlivou i zralou pleť, dětskou sluneční kosmetiku, zmatňující gel na opalování i ochranné přípravky pro pokožku se sklonem ke sluneční alergii. A samozřejmě také regenerační gel po opalování. Všechny z nich poskytují komplexní ochranu proti poškození pokožky, způsobenému slunečním zářením.

Efektivní ochrana i péče o pokožku

Za svou stále lesklou pleť bych rozhodně doporučila matující pleťovou emulzi se SPF50+. Nezanechává na pleti mastný film jako běžné opalovací přípravky, krásně sjednotí pleť a díky vysokému ochrannému faktoru poskytuje ochranu na dlouhé hodiny.

Jestli si děláte starosti s předčasným stárnutím pokožky – a kdo by se ho vlastně nebál – vyzkoušejte pečující řadu Eucerin Sun Photoaging Control. Tyto přípravky vedle vysokého SPF obsahují kyselinu hyaluronovou, která je známým a oblíbeným pomocníkem v boji proti vráskám.

Všichni lidé s citlivou pokožkou si oblíbí univerzální řadu Sensitive Protect a pokud vás navíc trápí strašák jménem sluneční alergie, bude pro vás ideální řada Sun Allergy Protect. Vaše děti zase spolehlivě ochrání opalovací přípravky Eucerin Sun Kids.

Sluneční kosmetika Eucerin Sun

Sluneční kosmetika Eucerin Sun

Sladká tečka? Ne, regenerační!

Úžasnou tečku za sluneční kosmetikou Eucerin Sun představuje regenerační gel po opalování. Okamžitě si vás získá svou příjemně chladivou texturou i zklidňujícími účinky. Můžete ho použít, ať už máte jakýkoliv typ pleti, ať jste dítě nebo dospělý, muž nebo žena. Regenerační gel je tu pro všechny.

Neztrácejte čas a začněte chránit svou pokožku již od prvních slunečních dní!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This