Smyslné poklady mezi parfémy

| 4.2.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Objevili jsme tři nádherné parfémy – pojďte s námi odhalit tajemství smyslných orientálních vůní, které jsou zejména v zimním období vyhledávanými společnicemi. Věříme, že si tyto parfémy zamilujte i vy.

Balmya | Pierre Balmain

Hledáte vůni, která s Vámi dokonale splyne a dodá nádherný pocit pohodlí? Květinově-orientální vůně od Pierra Balmaina se zrodila už v roce 2002. Pudrově-kávová, něžně dřevitá a s notnou dávkou mošusu… je tak smyslná.

Balmya Balmain

Balmya Balmain

Nečekejte těžkou dusivou vůní, tahle zlatovláska je plná lehkomyslnosti a je po prvotním vyprchání hedvábně jemná. Zkuste dávku koktejlu Balmya a hledejte pěnu z chai latté, květ kávovníku, růžový pepř, květy kosatce a fialky, angeliku, tropickou mučenku, kašmírové dřevo a santal. Konejšivá kompozice ideální pro „kočku“, které chybí letní hřejivé paprsky slunce.

Ambar | Jesus del Pozo

Ambar je jiskřivá citrusově-orientální vůně pro ženy. Už od roku 2010 těší náročné nosíky všech milovnic hřejivých ambrových vůní. Milujete kardamom, bergamot, mandarinkovou silici, květy kosatce, vůni čaje a pivoněk zakápnutou cedrem, šalvějí a nakonec ambrou?

Ambar Jesus Del Pozo

Ambar Jesus Del Pozo

Ta tvoří horké a smyslné srdce této nádherné vůně. Ambar je velmi povzbudivá, dodá pevnost každému vašemu kroku a pocit nepřekonatelné elegance. Uzavřena v krásném flakónu bude pyšně stát na vašem toaletním stolku.

Amber Gris | Frais Monde

Nakonec vám představíme asi nejvýraznější z trojice těchto voňavých mazlíků. Ambra Grigia – tedy šedá ambra – je nejsmyslnější vůní na světě. Její původ je opředen mystériem, které se týká získávání ambry. Výměšek vorvaně vyplave na mořské pobřeží a horké paprsky slunce, vítr a slaná voda jej mění v neuvěřitelně opojnou substanci.

Ambra Grigia Frais Monde

Ambra Grigia Frais Monde

Ambru byste od kamene okem nerozeznali, proto je – stejně jako při sběru lanýžů – důležitá zkušenost sběrače. Ten dokáže poznat, který oblázek by v sobě mohl skrývat „voňavé zlato“. Dotkne se rozehřátou tyčinkou povrchu, a pokud se nespletl, povrch valounku se začne rozpouštět. Vůni Amber Gris vyvinuli parfuméři z jižní Itálie, kde sídlí tradiční značka přírodní kosmetiky Frais Monde. Šedá ambra je ideální volbou pro zamilovanou schůzku, návštěvu opery, nebo pro každý moment, kdy se chcete cítit naprosto neodolatelná.

[Celkem: 2    Průměr: 2.5/5]
Share This