Šok z neznámého – Black Opium Floral Shock

| 21.3.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 3 Komentáře

Zlí jazykové tvrdí, že novinka roku 2017, Black Opium Floral Shock, je vůbec nejhorší z celé linie dámských vůní Black Opium, druhá polovina jej vzývá do nebe a dává novince roku pomyslných 10/10 bodů. Jedno je jisté – Yves Saint Laurent nás nešetřil a šokoval. Ke které straně vah se přidáte vy?

Exploze květin a energie

Počátkem roku 2017 Yves Saint Laurent oznámil vydání nové verze populární vůně Black Opium s názvem Black Opium Floral Shock. Nová edice slibuje výrazné odlehčení s notnou dávkou čerstvých květin a zelených akordů (je výrazně zelenější a svěžejší než původní a Nuit Blanche verze).

Na horké dny nadcházejícího jara a léta bude dámská vůně Black Opium Floral Shock dokonalou volbou – hladká a krémová vůně je dokonale vyvážena ledovou smrští zeleně a ovoce. V mrazivých dnech raději sáhnu po původním Black Opium, ale když se to vezme kolem a kolem, s čistým svědomím mohu Black Opium Floral Shock označit za vůni nositelnou po celý rok.

Objednejte si svou vlastní ledovou kávu

Osvěžující a povzbudivá vůně Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock zasáhne od prvního doušku květinovou náloží doplněnou o známý akord kávy. Tak typický kávový akord je pojítkem mezi novinkou a původním Black Opium.

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Nové provedení složení bychom mohli zařadit mezi ovocně-květinové vůně. Neočekávejte ulepenou, cukrově přeslazenou vůni, právě naopak. Nepodobá se ničemu, s čím jsme již měli v této řadě čest. Kávový akcent, tentokrát v podobě ledové kávy, je doplněn o pikantní citrusový úvod (citron, bergamot, cukernatá hruška), dominantní bílé květinové srdce a základ z hedvábného bílého pižma.

Příval neodolatelné smyslnosti

YSL Black Opium Floral Shock přináší omračující svěžest, po které budete toužit zas a zas. Novou nasládlou vůni fréziových květů doplňuje lehká citrusová směsice s aroma cukernaté hrušky, kterou posléze zasype náruč smyslné gardénie a absolutu pomerančového květu.

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Svůdná tajemná nota bílého pižma dodává Black Opium Floral Shock potřebnou dávku elegance. Její podmanivá a neopakovatelná vůně vám nedá spát. Odpor je marný – nebraňte se a propadněte stejně jako já jejímu omamnému kouzlu.

Již jste vyzkoušeli novinku Black Opium Floral Shock? Již vás má ve své moci?

[Celkem: 5    Průměr: 3.6/5]
Share This