Šokující a roztomilá Moschino Fresh Couture Pink

| 23.8.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 2 Komentáře

Jaké parfémy vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři? Ty od Moschino! Novinka roku 2017, Moschino Fresh Couture Pink, se opět představila v designu čistícího prostředku. Je roztomilá, zábavná a 100% fresh.

100% Moschino. 100% Pink. 100% Fresh

Poté, co v loňském roce vyvolalo Moschino poprask mezi parfémovými nadšenci svým kontroverzním flakónem, bylo jen otázkou času, kdy značka přijde s uvedením další bláznivé vůně. A nenechalo naštěstí své příznivce dlouho čekat. Na jaře 2017 značka představila svou růžovou verzi „čističe“ – čerstvou, květinovou vůni Moschino Fresh Couture Pink. Svůdnou, osvěžující a nádhernou vůni, opět ve svém kontroverzním balení.

Moschino Fresh Couture Pink

Moschino Fresh Couture Pink

Obdivovala jsem již původní verzi Fresh, originalita a odvaha vyrukovat s něčím takovým tedy rozhodně Moschino nechybí. Neobvyklé a zábavné balení vyvolalo doslova smršť a šílenství na sociálních sítích, které se jen hemžily příspěvky s tímto „čističem oken“. Ani růžovka Moschino Fresh Couture Pink se nenechává zahanbit a i její popularita stále stoupá.

Nejen skvěle vypadá, ale i božsky voní!

Jakmile jsem prvně vyzkoušela vůni Moschino Fresh Couture Pink na zápěstí, okamžitě se mi rozzářila očička. Oproti původní Fresh je mírně sladší a nese více květinových tónů. Působí tak rozhodně mnohem ženštěji. Nepředstavujte si však žádnou ulepenou ovocenku vhodnou jen pro mladé dívenky.

Zpočátku ucítíte jasné ovocné poznámky grapefruitu a rybízu, které vás okamžitě zasáhnou svou svěžestí. Později vůně mění svou tvář (ke slovu se hlásí sušší poznámky) a vůně se tak stává mnohem více ženskou a smyslnou. V srdci se snoubí vůně rafinované růže, která je zvýrazněna tóny růžového hyacintu a šťavnatého granátového jablka. Základ je založen na smyslných a hřejivých poznámkách cedrového dřeva, pižma a abroxanu. Je to tak nádherná a osvěžující vůně ideální pro období jara a léta.

Moschino Fresh Couture Pink

Moschino Fresh Couture Pink

A výdrž? Trvá dlouhé hodiny, což mne více než mile překvapilo. Pokud tedy pracujete či jste ve škole, svěží a čerstvá vůně Moschino Fresh Couture Pink vás bude doprovázet po celý den. Pokud si libujete v originálních kouscích, je Fresh Couture Pink v letošní sezóně nutností. A to nejen kvůli božskému flakónku, který se bude náramně vyjímat na vašem toaletním stolku.

Vyzkoušeli jste nějaké vůně od Moschino? Co si myslíte o kontroverzním balení vůní Fresh? 

 

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This