Soutěž o produkty značky Weleda

| 15.10.2014 | Novinky, Soutěže a akce | 0 komentářů

Abyste měli i Vy možnost objevovat kouzlo kosmetiky Weledy, uspořádali jsme pro Vás společně s blogerkou Bebe z blogu Růžový chroust soutěž o 2 sprchové krémy. Bebe pro Vás otestovala vyživující šampón s výtažky z prosa. Jaký je, co je pro něj typické a zda stojí za osobní vyzkoušení se dočtete v článku Weleda – vyživující šampon s prosem.

Jak soutěžit?

Podmínka účasti je velice jednoduchá a zabere Vám jen chviličku. Do komentáře pod článek Weleda – vyživující šampon s prosem napište odpověď na soutěžní otázku:

„Kdybyste mohli navrhnout vlastní řadu kosmetiky – jakou by měla vůni?“ + připište Váš e-mail.

Soutěž bude ukončena 19.10.2014 o půlnoci. V pondělí 20.10.2014 se na Facebooku Růžového chrousta či zde na Selfino.cz dozvíte jméno jednoho výherce, který bude moci i v podzimním mrholení proměnit svou koupelnu v ovocný tropický ráj!

O co soutěžím?

Citrusový sprchový krém
Nastartujte své tělo novou dávnou čerstvé energie a provoňte svou pokožku již během sprchování. Vůně ekologicky pěstovaných citronů a pomerančů Vám dodá svěžest a lehkost, má povzbuzující a aktivující účinky.

Weleda - sprchový gel citrus

Sprchový krém s vůní granátové jablko
Krémový sprchový gel s vůní granátového jablka regeneruje Vaši pokožku již během sprchování. Vaše pokožka bude dostatečně hydratovaná a Vy budete mít pocit okamžité regenerace. Základní složkou přípravku je olej ze semen granátových jablek, který napomáhá obnově buněk a chrání pokožku před projevy stárnutí.

Weleda - sprchový gel granátové jablko

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This