Do sprchy jedině s Dermacol Aroma Ritual

| 18.4.2017 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Hledáte-li dokonale pečující sprchový gel, který ochrání vaši pokožku před vysušením a zanechá ji jemnou a vláčnou, zkuste Dermacol Aroma Ritual. Svěží vůně šťavnatého ovoce má povzbuzující účinky na tělo i duši, dodává energii a přináší dobrou náladu. Najděte si svého favorita i vy.

Jak dopadlo velké testování?

Rok se s rokem sešel a nastal čas vyzkoušet další sprchové gely z řady Dermacol Aroma Ritual. Mé první testovací kolo mě velmi bavilo. Je pravda, že mi nějaký ten čas zabralo je všechny vyzkoušet, ale co bych pro vás neudělala. Zajímá vás, jak na mě zapůsobilo těchto pět nových kousků? Odpověď dobře a voňavě asi nebude dostačující, viďte.

Black Cherry | Aroma Ritual Energizing Shower Gel

První pán na holení byl povzbuzující sprchový gel Černá třešeň. Osobně moc nemusím bonboniéry s višňovou náplní či něco, co se tomu podobá. Z toho důvodu jsem se trochu bála, zda mi vůně nebude vadit. O to víc jsem byla mile překvapena, jak jsem si tento povzbuzující sprchový gel oblíbila.

Mandarine Sorbet | Aroma Ritual Vitalising Shower Gel

Měsíc uplynul a o slovo se hlásí mandarinka. Ta má velký úspěch u mé kamarádky. Ne, že by mě očichávala, ale stačilo si dát spršku před jejím příchodem, koupelna se provoněla a jakmile dorazila, vynachválila mi mé „bytové pižmo“ až do nebes. I za sebe musím říci, že si tento povznášející mandarinkový sorbet ráda znovu koupím.

Sweet Mango | Aroma Ritual Awakening Shower Gel

Byl první listopad a mně zbývaly poslední tři kousky. Jaký jen vyzkoušet. Venku bylo sychravo, nějaké to listí na stromech jsem ještě viděla. Chtělo by to něco oživujícího, například mango od Dermacolu. Nezklamalo. Pokožka byla provoněná a já si opět s chutí čichala k mé ruce. Jak vám to jen přiblížit. Představte si, že máte chuť na mango. Musíte jej oloupat, šťáva vám stéká po ruce a příjemně vám provoní prsty. Sprchový gel Sladké Mango zkrátka takto voní a navíc u toho i pění.

Lemon Splash a  Pear Williams| Aroma Ritual Stimulating Shower Gel

Ve skříňce mi zbývá Rozpustilý Citrón a Hruška Williams. Pro napsání článku jsem je následující večer vyzkoušela. Musím se přiznat, že jsem do Citrónu vkládala velké naděje a těšila jsem se na něj. Bohužel mi krapet připomíná vůni na wc. Hrušku jsem si nechávala na závěr, moc jsem od ní neočekávala a ono voilà – vůně je příjemná, nevadí mi, a jak píše Dermacol: navozuje pocit harmonie a radosti.

Jak to máte vy se sprchovými gely Dermacol Aroma Ritual? Máte svého favorita? Já již netrpělivě očekávám další novinky z řady Aroma Ritual.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This