Staňte se svoji vlastní vizážistkou! Vyhrajte box kosmetiky ARTDECO

| 25.9.2018 | Novinky, Soutěže a akce, Tipy a inspirace | 90 Komentářů

Žena a krása. Dvě slova, která od nepaměti neodmyslitelně patří k sobě. Každá z nás je půvabná svým vlastním osobitým způsobem. Každá z nás se může stát svou vlastní vizážistkou. S profesionální dekorativní kosmetikou ARTDECO to půjde hravě a snadno. Že jste ještě nikdy neměla šanci tuto legendární značku otestovat na vlastní kůži? Pak oslavte pestrobarevný podzim výhrou v naší soutěži s ARTDECO. Hned 5 balíčků čeká na své nové majitele.

Žijte svou krásou

Nezaměnitelný pocit z jedinečné krásy ženy je to, co dělá naše všední dny půvabnější, osobitější. Helmut Baurecht si individualitu a variabilitu ženské krásy uvědomoval již od prvopočátku založení kosmetické značky ARTDECO v roce 1985.

Soutěžte o dárkový balíček kosmetiky ARTDECO

Soutěžte o dárkový balíček kosmetiky ARTDECO

Skvělá vize založená na lásce k inovativním metodám, kráse a kvalitě za příznivou cenu vedla k raketovému věhlasu produktů dekorativní kosmetiky ARTDECO. Díky přístupnosti ženám všech věkových kategorií i národností si během několika málo let ARTDECO oblíbily tisíce žen ve více než 78 zemích.

Nepřeberná nabídka profesionální kosmetiky

Trendy barevné škály palet odstínů i oblíbené stálice, limitované speciální edice i flexibilní dekorativní boxy. Právě jedinečná variabilita a rozmanitost nabídky kosmetiky ARTDECO umožňuje každé ženě zvolit a přizpůsobit svou každodenní dekorativní kosmetiku přesně podle svých představ a potřeb. Nejmodernější technologie, luxusní textury, inovované standardy. Nedocenitelná je však i vysoká kvalita jednotlivých produktů. Vyzdvihnout musím jejich legendární bázi pod oční stíny, na kterou nedají dopustit ani profesionální vizážistky. Ta by rozhodně neměla chybět ani na vaší kosmetické poličce.

Co vše můžete vyhrát v naší soutěži?

Tvořte, inspirujte se, buďte trendy. V naší podzimní soutěži ve spolupráci s kosmetickou značkou ARTDECO se můžete těšit na 3 fenomenální kousky, které jistě ocení každá žena.

1| Přesně tak, jak chci! Váš osobní beauty box

Na cestách, do kabelky i na každý den. Své oblíbené odstíny chceme mít vždy po ruce. Sbalené a připravené, když je potřeba doladit make-up. Praktický úložný systém v podobě magnetického boxu od ARTDECO umožňuje zvolit si obsah přesně podle vašich potřeb. Do limitované edice Trio Beauty boxu s květinovým vzorem Wild romance se bez potíží vejdou tři oční stíny či vaše oblíbená tvářenka. Kombinace vnitřního rozložení je tak jen a jen ve vašich rukou.

Trio Beauty box s květinovým vzorem

Trio Beauty box s květinovým vzorem

2| Fenomenální řasenka pro objem a natočení řas

Bez řasenky ani ránu! Po dlouhých, hustých řasách vytočených až k nebesům touží snad každá z nás. Trápí vás citlivé oči či nosíte kontaktní čočky? Vyzkoušejte řasenku ARTDECO Curling, která díky svému inovativnímu zakřivenému kartáčku dokáže řasám dodat omračující délku i objem.

Řasenka ARTDECO Curling

Řasenka ARTDECO Curling

Zúžená špička pak umožňuje snadnou aplikaci výrazně pigmentované řasenky i na velmi jemné a krátké řasy u vnitřního koutku oka. Jemná vlákna kartáčku umožňují rovnoměrné nanášení a dokonalé oddělení jednotlivých řas bez slepení. Vaše oči tak budou po celý den vypadat perfektně, jako byste se právě nalíčila.

3| Precizní polomatná rtěnka v trendy podzimním odstínu

Tak tato novinka ve světě rtěnek by vám rozhodně neměla uniknout! Inovativní vysouvací polomatné rtěnce ARTDECO Full Precision Lipstick ve tvaru trojúhelníku po prvním vyzkoušení okamžitě propadnete. Tak snadná a precizní aplikace tu snad ještě nikdy nebyla.

Polomatná rtěnka ARTDECO Full Precision Lipstick

Polomatná rtěnka ARTDECO Full Precision Lipstick

Kdykoliv a kdekoliv! S touto rtěnkou prostě nelze udělat jediná chybička. Sametová textura s vyživujícím vitamínem E navíc lehce klouže po povrchu rtů a během dne vám tak dodá pocit jako byste na rtech měla nanesený svůj oblíbený balzám. Nebojte se nyní na podzim sáhnout po výraznějším odstínu rtěnky – uvidíte, že plný, výrazný a smyslný objem rtů si zamilujete.

Polomatná rtěnka ARTDECO Full Precision Lipstick

Polomatná rtěnka ARTDECO Full Precision Lipstick

CELKEM 5 VÝHERCŮ, JAK SE I VY MŮŽETE STÁT JEDNÍM Z NICH?

Stačí, když zanecháte komentář pod tímto článkem s odpovědí na soutěžní otázku:

Který produkt od značky ARTDECO toužíte již dlouho vyzkoušet?

Nelekejte se, pokud se váš komentář ihned nezobrazí. Diskuse je moderována a komentáře musí být nejprve ručně schváleny administrátorem (komentáře budou schvalovány min. jednou denně).

Soutěžte o dárkový balíček kosmetiky ARTDECO

Soutěžte o dárkový balíček kosmetiky ARTDECO

Za 14 dní, tedy přesně v úterý 9.10. 2018 pak zde pod soutěžním článkem uveřejníme jména 5 šťastlivců, které budeme obratem kontaktovat o jejich výhře v naší soutěži, abychom jim mohli zaslat jejich dárkový balíček kosmetiky ARTDECO. Soutěž bude ukončena přesně 8.10. 2018 (23:59 hodin).

Důležité informace:

  • Účastí v soutěži souhlasíte s předáním údajů potřebných k doručení výhry společnosti Elnino.cz a pravidly soutěže.

  • K účasti v naší soutěži není nutný nákup.

  • Soutěž je určena pouze osoby, které mají doručovací adresu na území České republiky.

  • A pozor, každý soutěžící smí pod příspěvkem nechat pouze jeden komentář, v opačném případě porušuje pravidla a ze soutěže bude vyřazen.

Na koho z vás se usměje štěstí tentokrát?


9.10. 2018 ► VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ

Dárkové sety kosmetiky ARTDECO poputují za:

  • Kateřina
  • Týna
  • Blanka
  • Lenka Hermanová
  • Ludmila Bartošová

/www/selfino.cz/wp content/uploads/882589472 vyherci soutez artdeco

Vítězkám moc gratulujeme a budeme je kontaktovat o jejich výhře. Všem děkujeme za účast a již brzy se i zde na Selfino.cz můžete opět těšit na další soutěž.

[Celkem: 2    Průměr: 5/5]
Share This