Štěstí s Kenzo Jungle l‘Élephant

| 5.10.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Pokud jste i vy blázni do zajímavých flakónů bude vás Kenzo Jungle l‘Élephant doslova bavit. Zlaté slůně neomrzí, ba naopak budete mít chuť jej pořád dokola kontrolovat a hýčkat. Vůně Kenzo Jungle l‘Élephant je velmi sladká, nebude pro každého, ale obdivovatele si najde.

Dámský parfém Kenzo Jungle l‘Élephant je kořeněná orientální vůně, která se otvírá kardamomem a měsíčky mandarinky. Tak jako slůně přešlapuje u své maminky, tak se i úvodní tóny budou držet na vaší pokožce. Srdce bije v rytmu hřebíčku, heliotropu a manga. Na konci této spanilé sladké sluní procházky nás čeká vanilka, lékořice, pačuli a ylang-ylang. A kdo je chovatel našeho zlatého pokladu? Je to Dominique Ropion.

Design flakónu Kenzo Jungle l‘Élephant

Pro Kenzo král džungle není lev, nýbrž slon. Jeho obličej dívající se na nebe a vztyčený chobot přináší optimistickou vůni, se kterou se budete rádi chlubit. I vaše polička bude žárlit na Kenzo Jungle l‘Élephant  jakmile se od ní na chvíli vzdálí.

Co ještě dodat? Víme, že zvednutý sloní chobot přináší štěstí. A víte, že se to znásobí s touto úžasnou dámskou vůní Kenzo Jungle l‘Élephant?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This