parfémová trojka

Trojrecenze pánské vůně Issey Miyake

Trojrecenze pánské vůně Issey Miyake

Dnešní parfémová trojka bude tak trochu jiná. V čem? Abychom neochudili ani naše čtenáře, požádali jsme 3 známé blogery, aby nám poslali svůj názor na vybrané pánské vůně. A protože je léto, jako první se podíváme na letní novinku od značky Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015. Co na ni říkají naši páni?

Jaká je Jimmy Choo Blossom?

Jaká je Jimmy Choo Blossom?

Po delší odmlce jsem pro Vás opět připravila speciální trojrecenzi tzv. parfémovou trojku, ve které pro Vás tři milovnice parfémů testují vybrané vůně. Dnes si vezmeme na paškál novinku z letošního roku od značky Jimmy Choo vůni Blossom. Jaká je? Je opravdu plná malin?

Parfémová trojka: Jil Sander Simply

Parfémová trojka: Jil Sander Simply

Jednoduchá až minimalistická koncepce květinově-dřevité vůně Jil Sander Simply, dokonale odráží osobitou ženskost. Podlehněte vůni elegance a sofistikované krásy a okouzlete své okolí svůdnou přirozeností.

Parfémová trojka: Bond No.9

Parfémová trojka: Bond No.9

Týden uplynul jako voda a já mám tu čest představit Vám další skvělé recenze od naší parfémové trojky, tentokrát na niche vůni Bond No.9 Astor Place. Ještě jste neměli tu čest s vůněmi značky Bond No.9? Dnes to můžete snadno napravit. Bond No.9 Astor Place [caption id="attachment_1105" align="al...

Parfémová trojka

Parfémová trojka

Připravili jsme pro Vás nový parfémový seriál, na který se můžete pravidelně každý týden těšit. Oslovili jsme 3 odlišné ženy - parfémová guru, vyzrálá milovnice parfémů a mladá aktivní blogerka. Všechny tři spojuje láska ke krásným vůním. Budou pro Vás každý týden testovat jeden parfém a Vy tak bude...