Suchý olej NUXE Huile Prodigieuse nelze nemilovat!

| 6.6.2018 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

O legendárních vůních se toho napsalo víc než dost, najdeme ale svaté grály i v sortimentu kosmetiky? Rozhodně! Zkrášlující suchý olej NUXE Huile Prodigieuse Multi Purpose Dry Oil je zaslouženě považován za jeden z vůbec nejlepších produktů krásy, který kdy spatřil světlo světa. V čem je skryta jeho výjimečnost?

Patříte-li k těm, kteří dlouhodobě trpí extrémně suchou pokožkou, pak byste měli zbystřit. Hedvábně hladká pokožka během jediné aplikace? Pro suchý olej od NUXE žádný problém. Jeho multifunkční využití, jemnou kořeněnou vůni a převážně přírodní složení jednoduše nelze nemilovat.

Suchý olej NUXE Huile Prodigieuse

Suchý olej NUXE Huile Prodigieuse

Byl to právě suchý olej Huile Prodigieuse Multi Purpose Dry Oil, který francouzskou značku NUXE v roce 1991 okamžitě proslavil. Ženy ve více než 70 zemích světa na něj nedají dopustit. Jestli existují kosmetické produkty, do kterých se vyplatí investovat, pak se tento suchý olej rozhodně řadí mezi ně!

Co je přesně suchý olej?

Laicky řečeno je to olej, co nemastí (nezanechá na pokožce nevzhledný olejovitý film, který vám posléze jen zašpiní oblečení či povlečení). Většina běžných olejů totiž obsahuje poměrně velké množství vody, suchý olej však neobsahuje ani nepatrné množství H2O. Čistá olejová esence se velmi snadno vstřebává do pokožky, dokonale ji hydratuje a voila – nezanechává žádný mastný film. Osobně neznám nic lepšího! V nabídce dalších kosmetických značek nalezneme taktéž druhy suchých olejů, žádný z nich však nepřekoná jedničku na trhu NUXE Huile Prodigieuse Multi Purpose Dry Oil.

Suchý olej NUXE Huile Prodigieuse

Suchý olej NUXE Huile Prodigieuse

Olej, kterému okamžitě propadnete

Na pohled malá skleněná lahvička ukrývá učiněný zázrak. Suchý olej NUXE Huile Prodigieuse používám cca. 3x týdně (několik málo kapek, které rozetřu na problémová suchá místa a zbytek vetřu do konečků vlasů). Jak se říká, ani kapka nesmí přijít na zmar. Díky tomu, že stačí aplikovat tak malé množství, které snadno rozetřete, vydržela mi 50 ml lahvička téměř 2 roky. A rozhodně nelituji počáteční vyšší vstupní investice. Na Elnino.cz se nyní cena pohybuje až směšně nízko – 50 ml balení vychází za necelých 350 Kč, 100 ml balení jen o 100 Kč více (cenová nabídka aktuální ke dni 6.6. 2018).

Suchý olej NUXE je vynikající i na suché vlasy

Suchý olej NUXE je vynikající i na suché vlasy

A ta vůně! Už jen pro ni bych jiný suchý olej než ten od NUXE snad ani nechtěla. Jemná, lehce nasládlá, s kapkou tropického akcentu. Za tu dobu, co je NUXE Huile Prodigieuse nedílnou součástí mé kosmetické výbavy, se mi ta decentní vůně vryla pod kůži a nedovedu si představit léto bez její společnosti.

Suchý olej Huile Prodigieuse Multi Purpose Dry Oil využijte na vše, co vás napadne:

  • hydratuje a zjemňuje pleť
  • hravě si poradí s extrémně suchou až atopickou pokožkou těla
  • revitalizuje vlasové vlákno
  • zaceluje a hydratuje polámané a suché konečky
  • vyživuje pleť
  • zjemňuje rty

Již po první aplikaci budete mít okamžitě pocit, že vaše pokožka i vlasy nikdy nevypadaly lépe.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This