Svůdná nejen na Valentýna

| 6.2.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy, Svět vůní | 0 komentářů

Každá žena má v sobě přirozenou dávku svůdné ženskosti a elegance. Svůj půvab byste tak měla dávat na obdiv nejen na Valentýna, ale neustále. Nepsaným pravidlem zůstává, že 14.2. možná ještě o trochu více. Láska, vášeň, smyslnost. Pulzující tep srdce svého „pana božského“ rozproudíte nejen sexy rudými šaty. Vsaďte vše na jedinou kartu – parfém.

Nezaměnitelná moc vůní

Cítit se výjimečně, sexy a svůdně, to jsou okamžiky, které chce každá žena prožívat den co den. Věděla jste, že vůně dokážou silně ovlivnit naše pocity a že dokážou mnohem lépe uchovat vzpomínky? Moc vůní nás nepřestává fascinovat. Některé složky parfémů mají dokonce až silně afrodiziakální účinky. Výběr vůně na romantickou schůzku byste tedy rozhodně neměla podceňovat.

S kapkou romantického klišé

Romantika je v kultovní vůni Cacharel Amor Amor součástí snad každé molekuly. Koncentrovaný elixír lásky možná může působit jako ohrané klišé, dokáže však i přes to naladit na tu správnou milostnou vlnu. Očekávejte vášnivé vzplanutí a náruč něžných polibků. Květinově-ovocná vůně Cacharel Amor Amor možná není tak provokativní, za to vás ale překvapí svou romantickou stránkou.

Cacharel Amor Amor

Vášnivě červený flakón ukrývá směsici smyslnosti a lásky – sladká vůně vanilky, čerstvě utržené meruňky, lahodná směsice květin snad přímo z rajské zahrady a v neposlední řadě smyslné pižmo rozehrají vaši hru svádění. Jestli někdy existoval čarovný elixír lásky, musel vonět jako Cacharel Amor Amor.

Sexy dračice každým coulem

Luxusní sexy prádélko, rudé šaty a vůně, která na vás prozradí jen tolik, kolik budete chtít. V celkem nenápadném růžovém flakónu se skrývá vůně, která rozbuší srdce, zrychlí tep a rozbouří emoce na maximum. Sexy parfém Agent Provocateur vás na první přivonění bude možná trochu šokovat svou opravdu silnou intenzitou, která působí až vulgárně. Nesuďte však vůni Agent Provocateur podle prvních minut. Velmi brzy se začne projevovat jeho rafinovanější stránka.

Sexy parfémem Agent Provocateur

Sexy parfémem Agent Provocateur

Nezaměnitelnou vůni protkanou erotikou a vášní má na svědomí pižmo, složka považována za vůbec nejsmyslnější ingredienci parfémů. A že jí není málo. Půvabné květinové srdce z růže dotváří romantickou atmosféru, špetka kořeněného šafránu pak celou kompozici vůně Agent Provocateur ozvláštňuje.

Vsadíte letos na Valentýna na svou živelnou smyslnost či na koncentrovanou romantiku?

 

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This