Swiss smile – souhra přepychu a krásy

| 26.1.2016 | Novinky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Swiss Smile není jen běžnou denní péčí o zuby. Značka Swiss Smile v sobě snoubí přepych a krásu společně s nejmodernějšími inovacemi v oblasti dentální péče. I já věřím, že zářivý úsměv dokáže změnit svět.

Luxus, nadčasový design a inovace

Sortiment značky Swiss Smile je pokrokový a posouvá svět dentální péče do zcela jiných sfér. Produkty kombinují nadčasový design, nejvyšší zdravotnické a estetické standardy s inovativní technologií a prvotřídní funkčností přizpůsobenou pro potřeby denní i noční péče pro bezchybný zářivý úsměv.

Zářivý a bezchybný úsměv

Zářivý a bezchybný úsměv

Exkluzivní sortiment dentální kosmetiky Swiss Smile čerpá ze zkušeností švýcarské společnosti CURADEN, která je světově uznávanou jedničkou po více než 40 let. Celý vývoj je vystavěn na mezinárodní spolupráci s více než 200 000 zubaři ve více než 60 zemích světa. Díky tomu je možné zaručit nejrozsáhlejší technologický vývoj.

Swiss Smile

Swiss Smile (Zdroj: swiss-smile-beauty.com/cz/)

Samotná výroba probíhá se švýcarskou přesností a precizností. Swiss Smile neopomíjí ani důraz na nadčasový design, kterého je dosahováno použitím vysoce kvalitních materiálů a luxusního složení všech produktů. Pro Českou republiku je exkluzivním distributorem této luxusní značky společnost el nino parfum, s.r.o. se sídlem v Nové Pace.

Revoluční systém péče

Snad každý z nás touží po zářivém úsměvu. Úsměvu, kterým oslníte a očarujete své okolí. Swiss Smile přináší na Český trh vysoce luxusní řadu dentální péče ve formě inovativních bělících zubních past, herbálních zubních past, speciálně vyvinutých zubních kartáčků, špičkový bělící zubní kondicionér Pearl Shine či revoluční lesk na rty s okamžitým efektem zvětšení rtů.

Produkty společnosti Swiss Smile jsou jedničkou na trhu, tou pravou cestou k dosažení kýžených výsledků. Se Swiss Smile se budete nejen dobře cítit, ale váš dokonalý úsměv vás bude nutit smát se po celý den.

Proč tedy nespojit krásné s užitečným a dopřát si tu nejlepší péči s kapkou luxusu, kterou značka Swiss Smile přináší? Hýčkejte se den co den švýcarskou značkou Swiss Smile.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This