Tajemství krásných vlasů se jmenuje Moroccanoil!

| 28.2.2019 | H - O, Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace, Značky od A-Z | 0 komentářů

Kdysi někdo prohlásil, že vlasy jsou korunou krásy. Souhlasíte? Já rozhodně ano. Dokonale hebká pleť a velké oči pod dlouhými řasami jsou sice fajn, ale když jsou korunované zanedbávanými vlasy, není to zkrátka ono. Vaši hřívu byste si měla hýčkat a v aktuálním ročním období to platí dvojnásob. Od toho je tu úžasná vlasová péče Moroccanoil!

Láska na první… dotek?

Jakmile před lety Carmen Tal, spoluzakladatelka značky Moroccanoil, na vlastní vlasy vyzkoušela účinky mocného arganového oleje, rozhodla se o tuto jedinečnou zkušenost podělit s ženami z celého světa. A není se čemu divit. Proměna byla neuvěřitelná. Z poškozených vlasů se stala lesklá, hladká a snadno upravitelná hříva, za kterou se všichni otáčeli. Všichni chtěli znát to tajemství a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Moroccanoil. Pojďme si na tuto značku posvítit.

vlasová kosmetika Moroccanoil

vlasová kosmetika Moroccanoil

Cenami ověnčená péče Moroccanoil Treatment

A začneme pěkně zostra vlajkovou lodí Moroccanoil Treatment. Vlasová péče, prověřená a oblíbená miliony lidí z celé planety, vám představí veškeré blahodárné účinky arganového oleje. Když ho nanesete do umytých, lehce vysušených vlasů, překvapí vás oslnivý lesk, dlouhotrvající hebkost i okamžitá vitalita. A co je nejlepší? Tento produkt se hodí pro všechny typy vlasů!

Arganový olej jako hvězdná ingredience

Výživný arganový olej se jako zlatá nitka proplétá všemi přípravky Moroccanoil. Jestli po zimě marně hledáte způsob, jak své unavené vlasy opět dostat do formy, s touto značkou nemůžete sáhnout vedle.

kosmetika Moroccanoil

kosmetika Moroccanoil

Ideální péče pro každý typ vlasů

Jestli jsou vlasy viditelně poškozené, postrádají energii a jsou na první pohled matné a nevýrazné, přišel čas na intenzivní péči v podobě linie Repair. Máte-li jako já spíš jemnější vlasy, rozhodně doporučuji objemovou řadu Volume, díky níž jsou vlasy dlouhodobě nadýchané a svěží. Suché vlasy potom ocení hydratační bombu, která se skrývá v přípravcích Moroccanoil Hydration. Věřte mi, že nepotrvá dlouho a vaše vlasy se opět stanou zmiňovanou korunou vaší krásy.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This