Tak jaká je intenzita Pour Femme Intense?

| 10.4.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Dámský parfém Dolce & Gabbana Pour Femme Intense odráží sílu, moc a smyslnost. Rafinované složení této červené krásky evokuje dávné vzpomínky na příjemně strávený čas s našimi nejbližšími. V čem spočívá jeho výjimečnost?

Synonymum luxusu a propracovanosti do posledního detailu

Stefano Gabbana a Domenico Dolce mají rádi výzvy, a tak vznikla vůně Pour Femme, která se stala zaslouženě kultovní vůní značky Dolce & Gabbana. V roce 2013 navázali na vydařený úspěch a zrodila se dámská vůně Pour Femme Intense. A copak nám tentokrát namíchali ti naši italští mágové?

Dámský parfém Dolce & Gabbana Pour Femme Intense

Dámský parfém Dolce & Gabbana Pour Femme Intense

Prvotřídní parfemovaná voda pro ženy Pour Femme Intense se stává dokonalou volbou pro ženu, která si je jistá svojí smyslností (a nestydí se za ni). I samotný flakón této monstrózní dámské vůně byl navržen v rudých barvách s nápaditým uzávěrem. Výrazný, avšak jednoduchý design, který skvěle podtrhne hlavní myšlenku vůně Pour Femme Intense. Slastná kompozice tvoří vyvážený celek, kterému snadno podlehnete.

Opojné vonné šílenství

Intenzivní nasládlá vůně Dolce & Gabbana Pour Femme Intense odráží kvalitu a luxus této módní značky. V mocném úvodu se nahromadili sladší akordy mandarinky a olej z květů hořkého pomeranče, známější jako neroli. V srdci vykvétá pomerančový květ a omamně vonící tuberosa. A na závěr trocha toho ibišku a exoticky vonného santalového dřeva.

Dámský parfém Dolce & Gabbana Pour Femme Intense

Dámský parfém Dolce & Gabbana Pour Femme Intense

Temnější barva bordeaux dodává tu správnou špetku tajemnosti. Vůně značky Dolce & Gabbana sice patří do vyšší cenové kategorie, ale zde více než kdekoli jinde platí, že se zkrátka vyplatí na kvalitě nešetřit.

Vyzkoušeli jste již parfém Pour Femme Intense či snad jinou krásku (pány krasavce) od značky Dolce & Gabbana?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This