Tangle Teezer: Kartáče, které rozčešou i ovci!

| 10.12.2014 | Novinky, P - Z, Tipy a inspirace, Značky od A-Z | 0 komentářů

Trápí Vás nepoddajné a slabé vlasy? Vyzkoušela jste mnoho vlasových produktů a stále to není ono? Chyba možná nebude ve Vaší vlasové kosmetice, ale v kartáči!

Je dokázáno, že vlasy jsou velice citlivé na typ kartáčku, takže pokud používáte například hřeben nebo kartáč s ostrými a tvrdými štětinkami, není se čemu divit, že se Vaše vlasy jejich použití vzpouzí. I v oblasti péče o vlasy dochází v posledních letech k technologické osvětě. Buďte cool a trendy a používejte na své vlasy kartáče, které nejsou pouhým designovým výstřelkem. Tangle Teezer se stal v posledních letech hitem obzvlášť pro majitelky dlouhých, barvených vlasů.

KUP TEĎ!

Legendární kartáče málem ani nebyly

Otcem této věcičky je Shaun Pulfrey. Jejich vzniku předcházeli hodiny studia designu a mravenčí trpělivé práce. Snažil se vytvořit novodobé vlasové náčiní, které v sobě kombinuje hřeben a štětec. Bylo třeba vymyslet takový nástroj, který by zejména při rozčesávání dlouhých a mokrých vlasů nezpůsoboval zbytečnou bolest a vlasy nelámal. Pulfrey musel vymyslet inovativní štětiny, které budou silné a vlasy bez problémů rozčešou, ale zároveň budou dostatečně pružné, aby vlasy netahaly.

Shaun Pulfrey

Tvůrce kartáčů Tangle Teezer Shaun Pulfrey (zdroj: bit.ly/1yA3VBO)

V roce 2007 představil Pulfrey černou verzi kartáče Tangle Teezer v televizní reality show „Dragon´s Den“, ale neuspěl. Ani jeden z potencionálních investorů jeho nápadu nevěřil. Jedna z investorek o jeho produktu dokonce řekla, že podobný kartáč má její kůň. Neúspěch Pulfreyho naštěstí neodradil a svůj výtvor šel prezentovat na veletrh The Clothes Show v Birminghamu. Jeho výrobky koupil zástupce e-shopu Boots a o pár dní později se začal černý Tangle Teezer prodávat. Neměl však takový úspěch. Růžový Tangle Teezer se však během okamžiku stal hitem! Kartáče se staly neodmyslitelnou součástí koupelen a kabelek žen po celém světě.

V čem spočívá tajemství Tangle Teezer?

Stačí opravdu málo a budoucnost zdravě vypadajících vlasů, které se stanou Vaší chloubou, může začít právě teď. Zázračnou péči kartáče Tangle Teezer obstarává 400 plastových štětin umístěných blízko u sebe. Krásně kloužou po vlasech a pomáhají tak uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

Kartáče Tangle Teezer

Pokud budete kartáče Tangle Teezer používat pravidelně po každém mytí vlasů, sami uvidíte a ucítíte okamžitou změnu. Důkazem Vám bude minimální množství vlasů v kartáči po česání.  Perfektně padne do ruky a hravě zkrotí i ty nejneposednější kadeře.

Stačí když víte, jak na to!

Udělejte razantní změnu a řekněte STOP tahání a trhání zamotaných uzlů z Vašich vlasů, které způsobovali špatné kartáče. Všechny ty roky, kdy jste stejně jako ostatní používali běžné kartáče, silně poškodily přirozenou obranyschopnost vlasů. Jsou mnohem křehčí, ztrácí přirozený tvar i objem. A přitom stačí tak málo…

Dlouho jsem používala obyčejné hřebeny. Mám dlouhé a husté vlasy, které bývají často nepoddajné. Dostat je do normálního stavu byl leckdy doslova nadlidský úkol. Vše se změnilo, když jsem dostala první kartáč Tangle Teezer. Výsledek? Naprostá spokojenost!

Existuje několik různých typů. Já, na své husté a dlouhé vlasy používám Tangle Teezer Salon Elite Hairbrush. Velikostí padne tak akorát i do mé drobné ručky a dokonale rozčeše i lakem zafixované vlasy jedním tahem. K dispozici je v několika barvách.

Dalším typem je Tangle Teezer Compact Styler Hairbrush. Ten je v podstatě stejný, pouze je k dostání v zajímavějším provedení s ochranou krytkou štětin. Pokud často cestujete a potřebujete si vlasy během dne přečísnout, je tento druh naprosto ideální.

Tangle Teezer Aqua Splash Hairbrush je i pro mě novinkou, kterou jsem zatím neměla možnost osobně vyzkoušet. Jeho kouzlo spočívá ve snadném rozčesávání ještě mokrých vlasů. Díky němu budou Vaše vlasy dokonale rozčesané ještě před uschnutím.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This