Temně černé parfémy

| 27.10.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Černá barva patří mezi nejoblíbenější vůbec, tak proč si nedopřát i tajemně černou vůni? Když se navíc zkombinuje se zlatou, vypadá opravdu velmi luxusně. Přesně takové jsou i naše parfémy, o kterých dnes bude řeč.

Drsná princezna Black XS L’Aphrodisiaque

Značka Paco Rabanne vystavěla celou svou kolekci vůní Black XS na zajímavém kontrastu černé a zlaté barvy. Pokud patříte k příznivcům rockové hudby, jistě Vás zaujme svým rockerským zjevem se zlatými ostny a lebkou. Drsná princezna mezi vůněmi, kterou si zamilujete na první pohled.

Paco Rabanne Black XS L'Aphrodisiaque

Paco Rabanne Black XS L’Aphrodisiaque

Složení:
Hlava: řeřicha, neroli, pomerančové květy
Srdce: růže, broskev, durman
Základ: ambra, vanilka

Limitovaná edice vůně Paco Rabanne Black XS L’Aphrodisiaque je odvážná a drsná jako rock, ale stále čistá a smyslná jako rocková balada plná lásky. Celá její elegance se točí kolem nahořklou citrusových tónů a pronikavé vůně řeřichy s významným květinovým akcentem. Květy jsou typickým prvkem této orientálně-květinové vůně.

Srdce v sobě ukrývá melodické tóny durmanu a růže. Opojná vanilka a ambra v základu vůně dodávají parfému sladký čarovný opar. Šťavnaté tóny broskve působí jemně a lehce vůni rozechvějí, aby nepůsobila na smysly tlumivě.

Začarujte muže omamnou vůní Paco Rabanne Black XS L’Aphrodisiaque a zpečeťte jejich osud. Nemá nejmenší šanci říci Vám ne.

Limitovaná edice Black XS L´Aphrodisiaque


Jediný opravdu černý parfém Lady Gaga Fame

Parfém Lady Gaga Fame dostihl pověst popové zpěvačky Lady Gaga. Je maximálně extravagantní a osobitý. Nerespektuje žádná osvědčená pravidla a zcela se staví do opozice vůči celému parfémovému světu. Flakón je vyroben z čirého skla, abyste mohli obdivovat temně černou tekutinu uvnitř, která přes to všechno v sobě skrývá kousek sladké něžnosti.

Lady Gaga Fame

Lady Gaga Fame

Složení:
Základ: meruňka, med, jasmín, orchidej, kadidlo, šafrán

Dobré dívky se možná dostanou rovnou do nebe, ale ty ostatní by si s vůní Lady Gaga Fame mohly klidně udělat zastávku v pekle, vyhnat z něj všechny čerty a pak triumfálně odkráčet do nebe s šibalským úsměvem na rtech. Parfém nebyl vytvořen jako klasická pyramida s hlavou, srdcem a základem. Je to spíše trampolína, která jednou vyhodí do vzduchu jeden tón a pak nečekaně vyskočí jiný. Je to šokující, pobuřující, ale také sexy. Nikdy nehodnoťte parfémy celebrit podle toho, jaké jméno je za nimi. Pokud se Vám líbí tóny, kašlete na stereotypy a berte vůni, dokud je skladem.

Dámský parfém Lady Gaga Fame se nachází v kategorii orientálních květinových vůní, nejvíce v něm však ucítíte sladký med a meruňky na pozadí temné síly kadidla. V svádění bude vůně přeborníkem kvůli velmi silné kombinaci květů. Květ šafránu, orchideje a jasmínu udělají kolem Vaší nové temné aury bělostný květinový závoj a svatozář. Takových vůní je opravdu jako šafránu.

Vůně tohoto typu bude vyhovovat živelní ženě, kterou občas šijí všichni čerti. Přesně jak se budou měnit její nálady a přicházet nové nápady, bude se měnit i vůně. Ale nezmění se nějak radikálně. Na každém člověku voní zcela jinak, a proto se s ní každá dáma stává jedinečnou.

Kup parfém Lady Gaga Fame ještě dnes!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This