Testujeme voděodolné řasenky: Jak obstály?

| 15.9.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 6 Komentářů

Voděodolnou dekorativní kosmetiku oceníte nejen v létě na dovolené, ale i během celého roku. Příležitostí, kdy nám hrozí nevzhledné rozmazání očí, se po celý rok najde spousta. Proto jsme za Vás otestovaly 2 voděodolné řasenky. Obstály v našem extrémním testu?  Skutečně „netečou“ a udělají Vám krásné a dlouhé řasy? To se dozvíte v našem videu.

Jaké produkty jsme testovaly?

Nevím, zda to máte stejně, ale já se jednoznačně neobejdu bez kvalitní řasenky. I když se k vodě jinak moc nemaluji, bez řasenky nedám prostě ani ránu. Po voděodolné řasence však sáhnu i na jiné příležitosti – třeba na svatbu, sportování, hudební festival nebo vodní bitvu.

Test voděodolných řasenek

Test voděodolných řasenek

Výběru proto věnuji opravdu hodně času. Jaké požadavky na řasenku mám?

  • musí být opravdu voděodolná
  • nesmí řasy slepovat
  • ideálně je musí prodloužit a dodat jim objem
  • nesmí se během dne drolit
  • měla by jít snadno odlíčit

Vsadila jsem na jistotu kvalitních značek a do našeho testu jsem vybrala 2 cenově odlišné řasenky.

Řasenka Lancome Hypnose Waterproof

Na řasenky od značky Lancome nedám dopustit. I když je jejich pořizovací cena vyšší, rozhodně se do nich vyplatí zainvestovat. Z úzkého kartáčku této řasenky jsem byla na první pohled trochu v rozpacích, ale po prvních tazích jsem jí absolutně propadla.

Patentovaný kartáček POWERFULL™ perfektně řasy rozdělil a prodloužil od kořínkům až ke konečkům bez rozmazání a žmolků. Láska na první pohled…

Dermacol Mega Lashes Waterproof Mascara

Ať si kdo chce, říká co chce, ale Dermacol má super produkty. Mám doma již několikátou řasenku a ani k jedné nemám jedinou výtku. A cena? Lidová, řasenka Dermacol je tak dostupná každé z Vás. Klasický kartáček řasenky Dermacol Mega Lashes Waterproof splnil má očekávání na výbornou – dokázal řasy skvěle oddělit, natočit a dodal jim objemplnost a sytou černou barvu.

První aplikace není vždy 100%, ale vyzkoušela jsem ji i po našem testu ještě několikrát a řasy byly perfektní. Dlouhotrvající textura obalí každou řasu zvlášť a dokonale přilne. Vaše řasy tak vydrží déšť, slzy i potápění v hlubinách českých bazénů a koupališť.

Jak probíhal samotný test?

Obě řasenky obstály náš test na výbornou. Jediné, co bych oběma trochu vytkla, je horší odličování. U voděodolné kosmetiky ale musíme předem počítat s tím, že ji „obyčejnou“ micelární vodou neodlíčíte. Ideální jsou proto dvousložkové odličovače, které citlivě odstraní i voděodolnou kosmetiku z očních partií.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s voděodolnými řasenkami? Máte nějakou osvědčenou značku, která by určitě neměla uniknout naší pozornosti? Napište nám do komentáře Vaše tipy.

[Celkem: 3    Průměr: 1.7/5]
Share This