To musíte vyzkoušet! Ultra jemná očista pleti od Lumene

| 17.9.2018 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Nekončící lesy, bájná křišťálově čitá voda, unikátní severská flóra. Výjimečná štědrost divoké finské přírody skrývá bohatou studnici unikátních léčebných přírodních látek, které přiměly značku Lumene ke kosmetickému výzkumu. Dnes tak mohou toto unikátní přírodní dědictví Finska okusit ženy po celém světě.

Voda je klíčem v péči o pleť

Rozmanitost arktické přírody je až překvapující. Těžko uvěřit, že tak nehostinné podnebí mrazivého severu může být zdrojem těch nejúčinnějších složek. Divoká arktická moruška, organická míza z břízy, brusinky, severské řasy a mnoho další unikátních složek. Právě ony jsou zdrojem mimořádně koncentrovaných živin a antioxidantů, jaké nenajdeme nikde jinde na světě. Základním stavebním prvkem všech kosmetických výrobků značky Lumene je však životadárná voda pramenící v divočině finského Laponska, v blízkosti polárního kruhu. Z miliardy let starého ledovcového podloží tu vytéká křišťálově čistá voda.

Klíčem ke kráse je voda

Klíčem ke kráse je voda

Tato voda se vyznačuje extrémně nízkým obsahem minerálních solí, které zajišťují optimální neutralicitu k dalším aktivním látkám, se kterými značka Lumene ve svých kosmetických produktech pracuje. Pro zajištění optimálních výsledků a účinků svých kosmetických produktů, Lumene do svých produktů přidává malé množství člověkem vytvořených látek. Kosmetika finské značky Lumene tak obsahuje více než 80 % přírodních ingrediencí, vybrané produkty se mohou pyšnit až 99% čistě přírodním složením. Bez parabenů, sulfátů, ftalátů,…

Krása zrozená z arktické přírody

Skvělé micelární vody neprodukují jen ve Francii, ale právě také ve Finsku. Na první pohled nenápadná lahvička s modrým nápisem LÄHDE vás nepřestane udivovat. Snadno a rychle vás zbaví make-upu i všech nečistot, díky unikátnímu složení vycházejícím z tajů finské divočiny však nenaruší přirozený obranný štít pleti, okysličí ji a dodá ji potřebnou hloubkovou hydrataci.

Lumene Lähde Pure Arctic Miracle

Lumene Lähde Pure Arctic Miracle

I vy tak můžete odkrýt tajemství finské divočiny a opravdové hydratace i u sebe doma. Micelární voda značky Lumene obsahuje křišťálově čistou arktickou vodu a organickou mízu ze severských bříz. Ideální kombinace aktivních a účinných látek, která se dokáže intenzivně a šetrně postarat o hydrataci i citlivé pleti. Lumene Lähde Pure Arctic Miracle obsahuje až 94 % přírodních látek, neobsahuje umělé barviva a je bez parfemace. Čisticí micelární voda od Lumene se tak stane vaším klíčem ke zdravě vypadající a rozzářené pleti.

Lumene Lähde Pure Arctic Miracle

Lumene Lähde Pure Arctic Miracle

Roky jsem nyní používala pouze micelární vodu BIODERMA Sensibio – bohužel jiné micelární vody silně dráždily mé extrémně citlivé oči. Lumene Lähde Pure Arctic Miracle mne však mile překvapila. Složení bez parfemace oči nedráždí, pokud jste ale stejně jako já dlouhodobě používala jinou značku, 2-3 dny si budou vaše oči zvykat. Poté je již vše bez problémů.

Dotáhněte čištění pleti k dokonalosti

Správné čištění je základem skvěle vypadající pleti. Večer co večer je tak nutné tuto rutinu nepodceňovat. Čistící řada Lumene Cleansing obsahuje  produkty s tou nejčistší pramenitou arktickou vodou, které se stanou vaším každodenním elixírem krásy. Pleťové tonikum pro suchou pleť Lumene Hellä Moisture Replenishing, které kromě arktické vody obsahuje ještě výtažek z arktické brusinky, pleť perfektně dočistí a dokonale hydratuje. Suché pleti napomáhá k vyrovnávání hladiny hydratace v pleti. Díky obsahu až 97 % přírodních složek se tak stane pleťové tonikum Lumene Hellä Moisture Replenishing doslova balzámem pro vaši pleť.

Pleťové tonikum pro suchou pleť Lumene Hellä Moisture Replenishing

Pleťové tonikum pro suchou pleť Lumene Hellä Moisture Replenishing

Po nanesení na odličovací vatový tampónek vás možná může zaskočit vzhled bělavé tekutiny. Nemějte však obavy, na pleti nezanechává žádný film. Na můj vkus se tonikum z řady Lumene Hellä jen trochu déle vstřebává a v prvních minutách po vyčistění pleti můžete mít dokonce pocit, že pleť tak trochu lepí, ale během několika málo minut vše zmizí.

Vyzkoušeli jste již některé produkty od finské značky Lumene?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This