Tommy, Tommy Hilfiger – protřepat a nastříkat

| 7.3.2017 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Od roku 1995 mají obdivovatelé americké značky Tommy Hilfiger možnost ochutnat pánskou kořeněnou vůni jménem Tommy. Parfém Tommy Hilfiger Tommy zachycuje náladu bezstarostné jízdy, očekávaného dobrodružství, ale zároveň dokonalou kontrolu nad svým osudem. V roce 1996 se dokonce tento parfém stal nejlepší pánskou vůní od Tommyho Hilfigera.

Protřepat a nastříkat

Jaro již téměř tady. Jaký z parfémů Vám bude dělat společnost v roce 2017? U mého přítele to bude Tommy Hilfiger Tommy – lehká, kořeněná pánská vůně.

Tato americká značka je beze sporu symbolem jednoduchosti a elegance. Bílo-červeno-modré logo značky zdobí balení, ve kterém se ukrývá jednoduchý průhledný flakón se stříbrným uzávěrem.

Samotná vůně je ze začátku ostřejší a poměrně silná. Později se změní na svěží vůni, která vydrží tak akorát. Lhát Vám nebudu, celý den bohužel nevydrží, ale to nevadí. Stačí se znovu přestříkat a pánská vůně Tommy může dobývat svět.

Složení parfému Tommy

Tommy je skutečně nadčasovou osvěžující pánskou vůní, která vám umožní zažít ztělesnění energie, nadšení a amerického snu. Jaké složky tvoří našeho Tommyho?

Hlava:
máta, levandule, grep, bergamot

Srdce:
brusinka, růže, jablko Granny Smith

Základ:
ambra, kaktus, květ bavlníku, jantar

Vůně Tommy otevírá aromatickými tóny čerstvě utržené máty a levandule, které se mísí s citrusovou svěžestí bergamotu a grapefruitu. Srdce pohlcují ovocné tóny brusinek a jablek. Sušší základ je tvořen dřevitým akordem jantaru, ambry, které doprovází jemný květ bavlníku a kaktus.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/669554688 img 1198

Tommy

Dámská vůně Tommy Girl

Každý James Bond měl svou Bond Girl. I náš Tommy Hilfiger Tommy má svou girl. V parfumérii jsem měla možnost vyzkoušet dámskou verzi Tommy Girl a musím říci, že se mi velmi líbila. Byla příjemná, nijak těžká. Směsice květin a ovoce vydržela několik hodin. Toto je zkrátka Tommy Hilfiger. Cena odpovídá kvalitě, vyhledávaná jednoduchost je nadčasová a neomrzí.

Máte i vy doma svého Tommyho?

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This