Top 5 rad pro Vaše vlasy

| 12.8.2014 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Zdravá a krásná hříva – tak tou už se nemusí chlubit pouze lev. Cesta ke zdravým vlasům vede přes šetrné zacházení a zdravou výživu. Pokud máte roztřepené konečky, vlasy spálené nevhodným zacházením nebo se Vám vlasy lámou uprostřed délky, nestačí jen změnit vlasovou kosmetiku, ale celý přístup k péči o ně. Připravili jsme pro Vás top 5 rad jak pečovat o své vlasy tak, aby jste je už nemuseli nosit stažené v gumičce a mohli jste se s nimi pochlubit celému světu.

Všechny produkty vlasové kosmetiky

Co tedy dělat, když už Vaše vlasy viditelně strádají?

 

1. Změna je život aneb dopřejte si nový sestřih!

Pokud Vaše vlasy neokusily nůžky již hodně dlouho, je čas navštívit nejbližší kadeřnický salón. Nový sestřih dá vlasům svěží vzhled a regeneruje je. Pokud máte roztřepené konečky nebo polámané vlasy v délce, nelze jinak, než je ostříhat.

2. Nežhavit, prosímŽena s fénem

Pokud chcete svou regeneraci pojmout opravdu důsledně, snažte se vyvarovat používání jakýchkoliv tepelných vlasových nástrojů typu kulma, žehlička či fén. Pokud opravdu musíte použít fén, zapněte jej na studený vzduch. Nevhodné je také po umytí vlasy prudce třít ručníkem, ideálním způsobem je pomocí ručníku vymačkat vodu a nechat přirozeně uschnout. A na rozčesávání ještě mokrých vlasů už úplně zapomeňte!

3. Používejte správnou vlasovou kosmetiku

Vydejte se na nákup kvalitní vlasové kosmetiky, ale pamatujte, že v regálech supermarketů a drogérií takovou nenajdete! Vlasové produkty z těchto prodejen totiž závažný problém vyřešit nedokážou. Poraďte se o vhodné kosmetice se svou kadeřnicí a pak si ji můžete snadno objednat přes internet na Elnino.cz. Profesionální přípravky obsahují mnohem větší koncentraci účinných látek a jsou zacíleny na konkrétní neduh.

Vždy je dobré používat od zvolené značky celou řadu. Důvod je prostý: produkty na sebe navzájem navazují a svůj účinek tak znásobují. Jde sice o větší investici, ale samy poznáte, že se vyplatí. Flakóny totiž vydrží celou věčnost. Tím, že jsou koncentrovanější, je jich pro jedno použití potřeba třetina ve srovnání s obyčejnými výrobky.

Farouk Systems CHIMezi velmi oblíbenou profesionální vlasovou kosmetiku patří značka Farouk CHI. Díky obsaženým složkám jako je přírodní hedvábí, keramické částice či výtažky z rostlin, zanechává Farouk Systems CHI vlasy hydratované, uhlazené, pružné a posiluje jejich vlasovou strukturu. Každá řada, kterou kosmetika Farouk Systems nabízí, představuje kompletní péči pro různé typy vlasů. Kosmetika Farouk Systems pečuje o jejich specifické potřeby a připravuje je na následnou tepelnou úpravu. Vhodný pro barvené vlasy, dokáže uchovat zářivý barevný odstín vlasů.

Více o produktech Farouk Systems CHI


Farouk Systems Biosilk Recovery Treatment

Farouk Systems Biosilk Recovery Treatment

Farouk Systems Biosilk Recovery Treatment

Profesionální, obnovující vlasová péče, která intenzivně obnovuje vlasy do hloubky. Hydratuje vlasy a léčí je. Dodává vlasům nezbytné hydratující a změkčující látky.

Obsahuje hedvábné proteiny, které dodávají přirozené vlhko suchým a poškozeným vlasům. Chrání vlasy před účinky vysoké teploty.
 

4. Udělejte si čas na masku na vlasy

Je to jako injekce života pro Vaše vlasy. Výborné jsou masky s obsahem keratinu, arganového oleje či kůry s výtažkem z hedvábí. Efekt zázračných zábalů se dá ještě zvýšit, pokud si po nanesení masky obalíte vlasy alobalem nebo potravinářskou fólií a přes neprodyšnou vrstvu si hodíte ještě ručník. Vznikne klima, které pomůže lépe otevřít póry vlasových vláken. Všechna výživa z ozdravné kůry se tudíž mnohem snáze vstřebá.

maska na vlasy Loreal NÁŠ TIP:

Obnovující maska pro poškozené a oslabené vlasy L´Oreal Paris Expert Pro-Keratin Refill Mask. Ochranná pečující maska pro poškozené a lámavé vlasy. Je obohacena o Pro-Keratin a Incell. Oživuje vlasy a chrání je před vnějšími agresivními vlivy.


5. Barvy, barvy, barvičky

Proces barvení a odbarvování vlasů pomocí chemie je k samotným vlasům extrémně nešetrný. Používejte proto pouze kvalitní barvy na vlasy. Mnoho profesionálních barev obsahuje regenerační složky, různé rostlinné výtažky a nižší obsah amoniaku. Pokud chcete svou přirozenou barvu jen lehce oživit, použijte např.: silný černý čaj, odvar z heřmánku a pro výrazné extravagantní výstřelky třeba barvení pomocí krepového papíru.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This