TOP NOVINKA Carolina Herrera Good Girl

| 13.10.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 2 Komentáře

Značka Carolina Herrera uvedla na trh nový dámský parfém Good Girl, který Vás na první pohled zaujme velmi netradičním flakónem. Jak ale voní? Pokud již máte ve své sbírce jednu z „kabelek“ od Marc Jacobs, neměla by Vám uniknout ani luxusní dámská botička v podání Carolina Herrera.

Dej dívce správné boty a ona může dobýt svět

Nejspíše již odzvonilo době tradičních flakónů parfémů – dnes jsou dle předních světových designérů trendy opravdu netradiční tvary reálně připomínající např. módní doplňky. Carolina Herrera šokovala v roce 2016 parfémový svět flakónkem tvaru dámské lodičky na extra vysokém jehlovém podpatku. Dámský parfém Carolina Herrera Good Girl na sebe v parfumériích rozhodně upoutá pozornost. Neuškodí však flakón samotné vůni?

Carolina Herrera Good Girl

Carolina Herrera Good Girl

Fascinující parfém Carolina Herrera Good Girl je inspirován vizí značky Carolina Herrera – moderní žena je odvážná, sexy, přitom stále elegantní a záhadná. Správně zvolený parfém se může v rukou ženy, která jej nosí, stát nebezpečnou zbraní svádění. Good Girl rozhodně není „hodnou holčičkou“, která se drží limitů, právě naopak.

Sexy, vzrušující a nespoutaná

Good Girl – vůně tak silná, jak je smyslná. Parfém tvoří odvážná směs propojující klasické tóny s netradičními akordy. Carolina Herrera Good Girl můžeme zařadit do orientálně-květinových vůní. V úvodu bychom měli cítit akordy kávy a mandlí, v Good Girl však hned od počátku dominuje decentní květinová vůně jasmínu. Oba gurmánské tóny v pozadí cítím – výrazná sladkost utváří víc než jen dokonalý prožitek z vůně.

Carolina Herrera Good Girl

Carolina Herrera Good Girl

Složení:
Hlava: káva, mandle
Srdce: tuberóza, jasmín sambac
Základ: kakao, tonka

Carolina Herrera Good Girl ožívá vydatnou dávkou pražené tonky pokryté tou nejkvalitnější odrůdou jasmínu sambac a elegantní tuberózou. S odstupujícím časem vůně zraje do krásy – orientální zážitek okouzlujících bílých květů se spoustou tonky zaprášenou trochou kakaa. Návyková to vůnička. Sladká a konejšivá. Vzdáleně mi trochu připomíná Thierry Mugler Alien, ale Carolina Herrera Good Girl je spíše jeho lehčí a čerstvější verzí.

Carolina Herrera Good Girl

Carolina Herrera Good Girl

Váháte nad koupí nového přírůstku do své parfémové sbírky? 

[Celkem: 15    Průměr: 3.1/5]
Share This