Trendy líčení v barvách podzimu

| 16.10.2014 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Inspirujte se přírodou kolem sebe a oživte své denní líčení troškou barvy. Stačí jen málo a budete vypadat jako modelka. Nachystali jsme pro Vás zajímavé tipy na jednoduché líčení, které hravě zvládnete během chvilky i Vy.

Vyzdvihněte svou přirozenou krásu

Říkáte si, že nemáte odvahu na to vyjít do společnosti nenalíčená? Hoďte obavy za hlavu a nechte vyniknout svou přirozenou krásu. Nahé líčení vyjde z módy leda až opadá listí z dubu a na to si milé dámy budete muset počkat ještě nějaký ten pátek.

Jak na nahé líčení?

 1. Nejdůležitější bude zářivá pleť
  Nezapomeňte ji nakrémovat svým denním krémem a pokud jste tou šťastnou ženou, která make-up nepotřebuje, sáhněte po třpytivých pudrech.
 2. Rozjasněte pohled
  Vnitřní koutek zvýrazněte světlým očním stínem a rozetřete ho do ztracena. Stejným stínem namalujte jemnou spodní oční linku a oční záhyb obtáhněte hnědým nebo béžovým odstínem. Chcete-li výrazné řasy, pomozte si řasenkou, ale není to bezpodmínečně nutné.
 3. Život do tváří ►
  Lícní kosti až ke spánkům, taktéž osvěžte třpytivým pudrem, případně můžete použít i tvářenku.
 4. Rty k nakousnutí
  Na závěr použijte jemnou rtěnku či lesk na rty. Nezapomeňte, že i rty mají působit nenalíčené. Zvolte světlé přirozené tóny.
Dekorativní kazetu Elizabeth Arden koupíte ZDE.

 

Oči v barvě podzimního listí

Odvažte se a rozhodně nebudete litovat. Oči nalíčené v červených tónech zhypnotizují muže smyslným pohledem. Nebojte se módní extravagance, se kterou můžete pouze získat.

Jak na to?

 1. Výrazný růžovo-červený až bordó oční stín rozetřete na celé ploše pohyblivé víčko.
 2. Celé oči orámujte pomocí linek. Na dolní víčko použijte veselou růžovou či světle hnědou linkou, na horní víčko namalujte tenčí linku v černé barvě.
 3. Obočí musí vypadat jako lusk. Pokud potřebuje korekci, můžete ho jemně proběhnout tužkou nebo řasenkou.
 4. Na tvář Vám postačí jemný BB krém, kompaktní pudr a tvářenka.
Dekorativní kosmetiku nakoupíte ZDE
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This