Trh dobývá DD krém! Co je zač?

| 13.4.2015 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Už moc dobře známe BB a CC krémy, které si díky své snadné a rychlé aplikaci oblíbily tisíce žen. Aktuálně začíná svou vládu nová generace tzv. DD krémů. Ztrácíte se v tom, co která zkratka vlastně znamená? Jaký je mezi nimi rozdíl?

BB krém: Vše v jedné tubičce

Již před pár lety vzbudil doslova poprask mezi uživatelkami dekorativní kosmetiky objev s tehdy ještě tajemným názvem BB krém (Blemish Balm Cream). V jednom snadném kroku Vaši pleť zkrášlí a dokonale o ni pečuje. Multifunkčnost tohoto produktu spočívá v dodání hydratace, sjednocení barevného tónu, rozjasnění, UV ochráně a zakrytí drobných nedostatků pleti. Nečekejte však, že sním jedním tahem schováte pigmentové skvrnky či hluboké vrásky.

bb krémy

BB krémy se stanou Vaším nejlepším pomocníkem

Věděli jste že…
Největší úspěch zaznamenaly BB krémy v roce 2004 v Jižní Korei, kde je ve velkém používaly a vychvalovaly místní celebrity? Obrovského potenciálu si všimly i místní kosmetické firmy a k dnešnímu dni tvoří právě prodej BB krémů více jak 24% celkových tržeb z prodeje dekorativní kosmetiky. Právě odtud se tento spásný objev dostal postupně do USA a Evropy. 

CC krém: Zatočí i s drobnou vráskou

Pod písmenky CC se schovává anglický výraz color control nebo color corecting, tedy barevně slednocující krém. Oproti BB se liší CC krémy svou „vodovější“ texturou a dlohotrvajícím účinkem. Trápí Vás začervenalá pleť? Pak pro Vás bude právě CC krém ideální volbou. Hravě zredukuje výskyt černých teček a drobných vrásek.

Náš tip►► CC krém BOURJOIS Paris 123 Perfect CC Cream, který vykouzlí dokonalou a bezchybnou pleť.

DD krém: Ochranný štít pro Vaši pleť

Byla jen otázka času, kdy produktový kreativec některé přední kosmetické značky přijde na svět s dalším písmenkovým nástupcem. DD krém jako vůbec první uvedla ve své nabídce kosmetická značka Nuxe. Zkratka DD znamená Daily Defense – denní ochrana.

dd krém

Dokonalá pleť během minutky

A co že takový krém umí? Stejně jako předešlá písmenka abecedy, si i „déčko“ hravě poradí s běžnými problémy pleti, které trápí mnohé z Vás. Hydratuje, zkrášluje, přirozeně tónuje. Navíc působí jako ochranný štít, který pleť chrání před agresivními vlivy vnějšího prostředí jako je smog či nebezpečné UV záření. Extrakt z bílého čaje navíc Vaši pleť dokonale rozjasní. S DD krémem nebudete potřebovat hydratační krém, make-up ani korektor. Jednoduše takový malý zázrak.

Dekorativní kosmetika na tvář

DD krémy se ještě ani nestihly ohřát na poličkách a už se na svět hrnou EE krémy. Co vše budou umět a jaké budou jejich přednosti se dozvíme zase někdy příště.

[Celkem: 3    Průměr: 2.3/5]
Share This