Trojrecenze pánské vůně Issey Miyake

| 13.8.2015 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Dnešní parfémová trojka bude tak trochu jiná. V čem? Abychom neochudili ani naše čtenáře, požádali jsme 3 známé blogery, aby nám poslali svůj názor na vybrané pánské vůně. A protože je léto, jako první se podíváme na letní novinku od značky Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015Co na ni říkají naši páni?

Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015

Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015

Vítězslav z blogu czechfashionisto.com

Vítězslav Ivičič

Víťa z blogu czechfashionisto.com

Parfémy Issey Miyake moc neznám, ale vím, že každý rok uvádí novou letní vůni. Musím přiznat, že výrazy jako „letní vůně“ nebo „svěží ovoce“ mě vždy odrazovaly, ale Eau D‘Issey Summer 2015 mě příjemně překvapil.

Napřed jsem cítil grapefruit a citrón. Ale ne sladké ovoce, ale svěží ovocnou vůni. Po chvíli se rozvoní ananas s náznakem exotického koření a svěží jehličí. Po několika hodinách vám zůstane kořenitě-citrusová vůně koriandru a vetiveru.

Ovocné tóny nejsou nijak přeslazené a kořenité tóny nejsou těžké, naopak parfému dodávají svěžest a líbí se mně základ z vetiveru a koriandru. Neříkám, že je to pecka, ale vůně plně splňuje to, co název slibuje – ideální parfém na horké letní dny s rafinovanou vůní ovoce se špetkou koření.

Patrik z blogu madebyboy.com

Patrik z madebyboy.com

Patrik z madebyboy.com

Vo všeobecnosti obľubujem ľahšie vône, ktoré zbytočne nezaťažujúdodávajú pocit sviežosti. V lete sú vône tohto druhu nenahraditeľným spoločníkom a presne takúto kombináciu som našiel v parféme Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015.

Vôňa pôsobí vďaka mixu ovocia (grapefruit, kiwi, ananas) a štipke korenistých ingrediencií (koriandr, muškátový oriešok) osviežujúcím, až chladivým dojmom. Páči sa mi, že vôňa sa po aplikácii postupne rozvíja a ukazuje svoje jednotlivé zložky. Je to môj jednoznačný favorit na leto 2015.

Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015

Issey Miyake L´Eau D´Issey Summer 2015

 Michael z blogu ontheleaf.net

Patrik z blogu ontheleaf.net

Michael z blogu ontheleaf.net

Už tak se v horkých dnech člověk trápí dost, proč ještě ničit i čichové buňky nějakou těžkopádnou vůní? Léto si žádá něco svěžího. Vůni, která není těžká, ba naopak, připomíná lehký mořský vánek. A přesně taková je Issey Miyake L’Eau D’Issey Summer 2015.

Už jen to složení hovoří za vše – grep, kiwi, do toho ananas a navrch cypřiš. Issey se trefil přesně do mého vkusu. Když se chystám do víru letní noci, sahám po ní a ona slaví úspěch! Co víc si muž může přát. Prostě léto skryté ve flakónu. A i když je sice pánská, vůbec bych se nebál ji nazvat unisexovou.

[Celkem: 4    Průměr: 5/5]
Share This