Trojrecenze pánské vůně Versace Man Eau Fraiche

| 20.10.2015 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Opět jsme požádali 3 známé blogery, aby nám poslali svůj názor na vybranou pánskou vůni. V dnešní trojrecenzi si posvítíme na jednu z top pánských vůní – Versace Man Eau Fraiche. Co na ni říkají naši páni?

Versace Men Eau Fraiche

Versace Man Eau Fraiche

 Michael z blogu ontheleaf.net

Michael z blogu ontheleaf.net

Michael z blogu ontheleaf.net

Versace na poli parfémů je pojem, stejně jako v módě. Man Eau Fraiche vychází z verze Versace Man (flakóny svou příbuznost nezapřou). Rozdíl ale cítíte prakticky okamžitě. Zatímco původní parfém se inspiroval orientem a tabákovými tóny, novinka ze všeho nejvíc připomíná svěží, jemnou citronádu s lístky růže s decentním dozvukem v podobě cedrového jehličí a dřeva.

Jestli si mám nějak představit, že voní skvělá letní párty na luxusní jachtě, je to přesně ono. Trochu zamrzí, že výdrž není tak dlouhá, jak bych očekával a tak během dne to chce jednu nebo dvě re-aplikace.

Vítězslav z blogu czechfashionisto.com

Víťa z blogu czechfashionisto.com

Víťa z blogu czechfashionisto.com

Man Eau Fraiche od Versace je svěží mužná vůně, která mně ze všeho nejvíc evokuje letní náladu a válení se u bazénu s ledově vychlazenou limonádou a talířem studeného ovoce. Ze všeho nejvíc cítím vodní a jemné citrusové tóny a růže. Ty však brzy odezní a dostaví se dřevité tóny se špetkou pepře, estragonu a jehličí. Nemůžu se zbavit dojmu, že mně připomíná Bleue de Chanel.

Příjemný svěží parfém na běžné nošení na den i na večer, i když mám pocit, že dlouho nevydrží. Respektive ta krásná prvotní vůně citrusů a růží po chvíli zmizí a zůstanou vám jen jemné dřevité tóny. Přesto bych řekl, že stojí za to, alespoň na léto.

Patrik z blogu madebyboy.com

Patrik z madebyboy.com

Patrik z madebyboy.com

Citrusové tóny s dreveným a pižmovým základom možno nájsť v parféme Versace Man Eau Fraiche. Extravagancia a neprehliadnuteľnosť značky Versace sa pretavila aj do tejto vône, ktorej svieža no zároveň intenzívna vôňa nezostane bez povšimnutia okolia. Na horúce letné dni uprednostňujem odľahčenejšie vône, no leto nie je len o slnečných dňoch ale aj o horúcich nociach. Práve počas tých by moja voľba padla na parfém Versace Man Eau Fraiche.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This