Třpytivá vánoční vůně My Burberry Festive

| 22.12.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vánoce máme všichni spojeny se svitem svíček, třpytem vánočních ozdob a vůní jehličí. Slavností štědrovečerní hostina si zaslouží něco zcela výjimečného. Právě pro takovou příležitost byla vytvořena v roce 2015 limitovaná edice My Burberry Festive. Okouzlující dámská vůně se zlatými třpytkami je jako stvořená pro sváteční atmosféru Vánoc.

Vánoce jsou tady!

Moderní dámská vůně My Burberry inspirovaná Londýnem, zahradou a novodobým životním stylem se dočkala svého speciálního vydání. Z limitované edice My Burberry Festive Eau de Parfum na mne dýchl duch Vánoc. Možná jsem již trochu ovlivněná vánočními kampaněmi, ale i tak je tato limitka jako stvořená pro slavnostní okamžiky.

My Burberry Festive

My Burberry Festive

Burberry tak jistě potěší všechny své příznivce vůně My Burberry tímto zvláštním vydáním, které bude distribuované pouze v omezeném množství ve velikosti 50 ml. Zlatavé odlesky uvnitř flakónu se po aplikaci lehce třpytí na kůži. I stuze kolem hrdla flakónu se dostalo lehkého zlatavého odstínu. Nadčasová elegance původního flakónu My Burberry z roku 2014 však zůstává.

My Burberry Festive

My Burberry Festive

Složení:
Hlava: bergamot, pelargónie, hrášek
Srdce: frézie, kdouloň
Základ: růže, pačuli

A jaká je? Dle složení jsou vůně velmi totožné. Představuje současnou podobu plné britské květinové vůně, ve které hlavní roli hraje delikátní růže v srdci s až neočekávaným nádechem zeleného listu pelargónie. Svrchní tóny zakulacuje sladký hrášek a bergamot. Medově sladká kdoule ještě více podněcuje zlatavou barvu a celkovou slavnostní atmosféru celé kompozice vůně My Burberry Festive.

Vůně Vám jistojistě dodá potřebnou dávku okouzlujícího britského šarmu, stejně jako Vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Burberry Mr. Burberry for men

Burberry Mr. Burberry for men (zdroj: fragrantica, citováno dne 22.12. 2015)

A co na nás chystá značka Burberry v roce 2016? Těšit se můžete na uvedení pánské verze Mr. Burberry – klasická fougerová aromatická vůně. Kromě nového vydání pro muže se můžeme těšit i na smyslnou  verzi My Burberry Black, která bude taktéž uvedena na trh v roce 2016.

[Celkem: 1    Průměr: 3/5]
Share This