Twilly d’Hermès – vůně, kterou nelze nemilovat

| 7.2.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Parfém inspirovaný ikonickými a všestranně použitelnými hedvábnými šátky Twilly módní značky Hermès byl vytvořen uznávanou Christine Nagel s jasnou vizí – obohatit značku o ryze optimistickou a mladistvou vůni, která však nebude postrádat nic z unikátnosti a minimalistického ducha vůní Hermès. Povedlo se?

Kloboučku hop

Dámskou vůni Twilly d’Hermès nelze nemilovat. V reále je flakón ještě rozkošnější než na fotografii, to mi věřte. Pro někoho možná lehce infantilní design flakónu, pro jiného flakón, do kterého se zamilujete na první pohled a jednoduše jej musíte mít na svém nočním stolku.

Twilly d’Hermès

Pod Chaplinovskou buřinkou se však skrývá více než nevšední vůně, která vás nabije neutuchající energií. Twilly d’Hermès byl vytvořen pro mladou generaci dívek a žen, které se odhodlávají ke koupi svého prvního „dospělého“ parfému. Cílová skupina uživatelek je zde na první pohled zcela jasná.

Radostná, hravá, zábavná

Twilly je jednou z těch vůní, která vám na tváři vykouzlí úsměv. První okamžiky slibují spršku pikantního zázvoru a přesně to i dostanete. Vůně zázvoru je pro někoho až příliš ostrá, nemusíte mít ale obavy. Pro parfém Twilly byl zázvorový tón upraven a změkčen. Stále je to nezaměnitelný zázvor, ale více vyniknou jeho citrusové tóny.

Twilly d’Hermès

To, co ale na Twilly opravdu miluji, je jeho svěží mýdlová vůně tuberózy. Čerstvá, živá a velmi moderní. Christine Nagel zde odvedla mistrovskou práci – s tuberózou se totiž musí pracovat více než opatrně. Dáte-li jí mnoho, vůně působí přehnaně klasicky a mladá žena ji zavrhne jako vůni vhodnou spíše pro babičku. Ve vůni Twilly jasná a lehká tuberóza nepostrádá sladkost ani svěží zeleň. Opojná vůně bílých okvětních plátků dodává vůni její nezaměnitelnou podobu. Základ tvoří hřejivé a trochu tlumené santalové dřevo se smetanově měkkým charakterem bez typické ostré dřevitosti, díky kterému se může Twilly d’Hermes pyšnit až 8-10 hodinovou výdrží.

Z mého pohledu vůni Twilly d’Hermes nejvíce oceníte v létě, nebránila bych se ale ani celoročnímu nošení.

[Celkem: 2    Průměr: 1/5]
Share This