Ultra Violet: Nová barva roku 2018

| 14.2.2018 | Novinky, Zajímavosti | 0 komentářů

Dramatický, provokativní a přemýšlivý fialový odstín, PANTONE 18-3838 Ultra Violet, předesílá originálnost, vynalézavost a vizionářské smýšlení směrem k budoucnosti. Barva roku 2018 se ponese v tajemném fialovém odstínu, který ovládne vše.

Komplexní odstín Ultra Violet v sobě odráží nekonečné tajemství kosmu. Inspirace vycházející z obrovské a neomezené noční oblohy symbolizující vše to, co je možné, a nadále podněcující naši touhu usilovat o svět mimo ten náš. Tajemné purpury dokážou jedinečným způsobem podtrhnout silný osobitý individualismus každého z nás.

Odložte zeleň a vystupte z davu s fialovou

S barvou roku 2018 Ultra Violet přichází neomezené možnosti vyzdvihnout svou jedinečnost a brilantnost svého osobitého stylu. Barva roku je inspirující, brilantní a nekonvenční. Ve světě krásy jsou fialové odstíny již dlouhodobě oblíbené. Proč?

  • Fialová je sexy
  • Fialové líčení sluší většině žen, dá se tedy považovat za univerzální
  • Odstín Ultra Violet ovládne svět módy, líčení i vůní

Barva roku Ultra Violet

Užívat si můžete hned několika variant – od jemné pastelové až po sytý temný purpur či intenzivní neonový odstín fialové. Fialová barva sedne jak tmavovláskám, tak i blondýnkám. Extravagantní temné odstíny fialové jsou mimořádně žádané. Odstín Ultra Violet nejlépe nakombinujete s neutrálními barvami (černá, bílá, šedá), skvěle ladí i s červenou či doplňkovou barvou – žlutou. Právě v líčení očí se nebojte výrazného kontrastu práce zářivé žluté a temně fialové. Pokud preferujete spíše jemnější líčení očí, sáhněte po fialovém odstínu rtěnky. Věřte, že z výsledku budete mile překvapena.

Odraz barvy roku v parfémech

V přírodě nacházíme fialovou v různých květech, ale asi nejvíce si ji spojujeme s fialkami či levandulí. Půvabnou fialkovou vůní je například dámský parfém Guerlain Insolence se svou nezaměnitelnou hladkou pudrovou stopou. Milovnicím sladších vůní doporučuji vůni Emporio Armani Diamonds Violet nebo Lolita Lempicka. Vůně Giorgio Armani Code Cashmere pak odpovídá aktuálním trendům.

Giorgio Armani Code Cashmere

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This