Unikátní dvousložková vůně Sun Shake

| 21.8.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Jil Sander představil v roce 2016 další vůni z řady limitované letní edice vůně Sun (1989), která byla tentokrát inspirována letními koktejly. Podařilo se mu vytvořit po dlouhé době opět něco nového, inovativního, něco co tu ještě nebylo. Dámská vůně Jil Sander Sun Shake je totiž vůbec první dvousložkovou vůní. Co to znamená?

Dvousložková vůně, která vás bude bavit

Běžné vůně se skládají z roztoku na bázi alkoholu (80-85%), vůně Jil Sander Sun Shake však navíc obsahuje ještě výživnou olejovou složku (žlutá část v horní polovině v nepromíšeném skupenství). Díky olejové bázi se vůně příjemně vstřebává do pokožky (jinak než běžné vůně), zanechává na pokožce příjemný olejový povlak a výdrž vůně se tak prodlužuje. Na první pohled je patrné, že jsou obě kapaliny od sebe odděleny.

Sun Shake - protřepat, namíchat

Sun Shake – protřepat, namíchat

Před samotnou aplikací je tedy nutné vždy vůni nejprve protřepat, vytvořit emulzi v nádherném broskvovém odstínu a poté teprve aplikovat. Pokud vůni neprotřepete, bude výrazně jemnější, ale také o něco snížíte její výdrž. S aplikací po protřepání moc neotálejte – olejová část se začíná (dá se říci téměř okamžitě) opět oddělovat.

Detail míšení Sun Shake

Detail míšení Sun Shake

Po několika minutách se od sebe opět zcela oddělí. Jil Sander tak přidal i zajímavý vizuální efekt, který bude bavit snad každého. Opravdu cool!

Letní vůně s originálním dřevitým akordem

Jil Sander je pověstný svými jednoduchými, minimalistickými flakóny. Možná, že by si takový extravagantní výstřelek zasloužil o špetku zajímavější balení, ale však tady přece nejde o flakón. Je to celé o unikátní vůni Sun Shake.

Složení:
Hlava ► citrón, bergamot, mandarinka
Srdce► růžový grapefruit, frangipani, lotosový květ
Základ► heliotrop, vzácná dřeva, pižmo

Jil Sander Sun Shake

Jil Sander Sun Shake

Vůně Jil Sander Sun Shake je dokonalou letní vůní, ale rozhodně se nejedná jen o běžnou „tuctovou“ vůni, která nezaujme. Slibuje s sebou přinést atmosféru veselého a prosluněného léta. Prim zde hrají svěží a šťavnaté citrusy, ze kterých však vyniká růžový grapefruit (jemný, výrazný). V srdci citrusy doplňují jemné květy, které jsou v základu podtrženy hřejivým dřevitým akordem vzácných dřev a pižmem. Dřevitý akord (považován za mužský aspekt) dodává Sun Shake na originalitě a odlišuje ji tak od běžných letních svěženek, kterých jste možná stejně jako já již přehlceni.

Sun Shake je jemná, měkká, sexy, svěží a trochu zvláštní dámská vůně, kterou oceníte pro každodenní nošení. Pokud v hřejivých dnech preferujete citrusové vůně, bude pro vás dámská vůně Jil Sander Sun Shake tou pravou.

[Celkem: 5    Průměr: 4/5]
Share This