Už jste vyzkoušeli legendární rozjasňovač od Bobbi Brown?

| 11.9.2017 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Rozjasňovač od Bobbi Brown si zamilujete během první aplikace. Zbytečně nepráší, pigmentace je famózní, vašemu make-upu dodá nepřekonatelný look, neobsahuje zbytečné třpytky (pouze jemný shimmer), …. Jednoduše opravdový luxus skrytý v krabičce, kterého si budete užívat dlouhé měsíce.

Kvalita, za kterou se vyplatí připlatit

Leckdy se nám v kosmetické taštičce kupí až přehnané množství dekorativní kosmetiky, kterou sice koupíme za směšně nízkou cenu, ale naše očekávání mnohdy vůbec nesplní. Ruku na srdce – používáte pravidelně opravdu všechny své tvářenky, stíny či bronzery?

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Já si vždy oblíbím jeden produkt, který posléze používám na denní bázi a zbytek produktů se spíše stává jakýmsi muzejním itinerářem, se kterým se po záruční době rozloučím. Pokud již víte, co od kosmetiky vyžadujete, vyplatí se nad nákupem přemýšlet a investovat raději stejnou sumu do jednoho opravdu kvalitního a špičkového produktu, který vám bude sloužit měsíce, ba i roky.

V portfóliu značky Bobbi Brown je jeden skvostný produkt vedle druhého. Pudrový rozjasňovač Bobbi Brown Shimmer Brick Compact patří zaslouženě ke špičce a k těm vůbec nejlepším produktům této značky. Elegantní, jednoduché balení v černém odstínu a se zrcátkem na vnitřní straně skvěle koresponduje s obsahem.

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Jemné pigmenty, které dokonale odrážejí světlo, postačí aplikovat jen v malých dávkách. V rozjasňovači Bobbi Brown jsou použity jen kvalitní ingredience s vysokým podílem pigmentů, které vám poskytnou úžasný třpyt a lesk po celý den. A právě proto se tento produkt řadí ke špičce na trhu.

Oceníte i jeho široké možnosti využití

Nejen během zimy, kdy naše pleť bledne, vám rozjasňovač Bobbi Brown Shimmer Brick Compact dodá tolik potřebnou barvu a život do obličeje. Rozhodně ale nemusíte mít strach z nevkusných naoranžovělých odstínů. Díky kombinaci hned 5 odstínů bude váš make-up působit za každých okolností přirozeně.

Bobbi Brown Shimmer v odstínu Rose

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Právě skutečnost, že je výrobek oddělen do 5 samostatných odstínů, dává uživateli příležitost použít buď každý odstín samostatně, nebo je společně kombinovat. Nejvíce jej využijete pro třpytivé zvýraznění lícních kostí, kde se přirozeně láme světlo. Pro trochu dramatičtější vzhled můžete použít 3 nejtmavší odstíny jako bronzer pro zvýraznění obrysu a 2 zbylé použít pro rozjasnění. Bobbi Brown Shimmer Brick Compact lze taktéž použít jako oční stíny, se kterými snadno vykouzlíte bronzové kouřové líčení (díky odstupňované škále 5 odstínů). Překvapivě jako stíny fungují opravdu velmi dobře.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This