Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire

| 16.2.2015 | Novinky, Rychlovky | 0 komentářů

V září roku 2009 představila společnost Van Cleef & Arpels exkluzivní řadu Extraordinaire, která byla vytvořena ve spolupráci s předními světovými parfuméry. Každý parfém byl svým tvůrcem vytvořen jako solitér a vypovídá vlastní jedinečný pohled na podmanivý svět přírody, která je vždy hlavním zdrojem inspirace.

Parfémy Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire se ukrývají v jednoduchých identických flakónech vytvořených z masivního skla a zdobených jednoduchým černým uzávěrem. Oproti tomu jejich složení je velmi zvláštní a vypovídá o jejich vysoké kvalitě. Vůně kolekce Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire jsou vytvářeny pouze z těch nejkvalitnějších a nejdražších surovin, které se při tvorbě vůní používají. Mezi věrné zákazníky této značky patři světové celebrity, mezi které patří např. Sophia Loren, Julia Roberts nebo Uma Thurman a mnozí další.

Skrývají v sobě opojné vůně květin, které svou lehkostí evokují povznášející pocit svěžího vánku. Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Vás zavede na dalekou orientální cestu plnou smyslných akordů vanilky, květin a koření. S vůní Bois d´Iris poznáte zcela nový nevšední pohled na dřevité složky, v neposlední řadě díky nim poznáte vytříbenou vůni čisté přírody. Tyto neotřelé vůně dokážou vyprávět příběhy jedinečných okamžiku Vašeho života.

Zdroj úvodní fotografie: bit.ly/1y8dVmv

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This