Versace Bright Crystal útočí!

| 30.10.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Versace Bright Crystal je dostupná na trhu od roku 2006 a je ideální pro milovnice příjemných a nekomplikovaných vůní plných květin a ovoce. Flakónek s nepřehlédnutelným víčkem připomínajícím diamant je dominantou dámské vůně Versace Bright Crystal.

Jen růžová to může být

Ve světě parfémů se na svět nedíváme růžovými brýlemi, nýbrž přes dámskou vůni Versace Bright Crystal. Španělský tvůrce Alberto Morillas, který využil vcelku svěží a sladké ingredience, možná ani netušil, jak úspěšnou vůni před více než deseti lety stvořil. Růžový fenomén, který si zamilovaly miliony žen po celém světě.

Nejdříve smíchal japonské ovoce yuzu, granátové jablko a vodní tóny. V bohatém květinovém srdci se pak snoubí jemné tóny pivoňky, magnolie a lotosu. Vznikl tak ovocně-květinový mix, který vás zaujme a bude vaším nepostradatelným doplňkem na několik hodin, to díky ambře, mahagonu a pižmu.

Řekneme nebo no vůni Bright Crystal?

Broušené víčko alá diamant se pyšní slavným logem italského domu Versace. Jedná se o hlavu medúzy, která dohlíží na kvalitu a dobré jméno značky. Dámskou vůni Bright Crystal hodnotím jako nevtíravou a lehkou vůni se slušnou výdrží. Právě díky univerzálnosti složení a nijak neobtěžující vůni mohou po Versace Bright Crystal sáhnout ženy i dívky všech věkových kategorií (oblíbená mainstreamovka, která jako dárek nikdy neurazí). Každý v ní najde to své…

Perlička na závěr

Na fotkách se chlubí kráska Bright Crystal o velikosti 50 ml, jejíž uzávěr záměrně přesahuje celkovou délku (i celkovou velikost) parfému. Větší krabička pak totiž zákazníkovi dává placebo efekt, že si pořizuje přímo „obří“ balení své nové vůně. Marketingový záměr výrobce je v tomto ohledu zřejmý. Je pravda, že svým tvarem připomíná broušený diamant, ale víte, co mě, neromantickou duši vždycky napadne? Hlava vetřelce z filmu Vetřelec. Některým myšlenkovým pochodům prostě neporučíte. Ale kdyby Vetřelcův dech voněl jako Bright Crystal, tak by mi snad ani nevadilo mít jednoho takového vesmírného zabijáka doma.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/2039786467 img 6992

Neromantický uzávěr na závěr

S úsměvem na tváři právě možná dočítáte tyto řádky. Věřte, že nepochybně stejný úsměv vám vykouzlí i dámská vůně Bright Crystal. Jsou chvíle, kdy rády sáhneme po bezkonfliktní vůni, kterou můžeme použít kdykoliv a kamkoliv.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This