VIDEO testování parfémů Beyonce

| 14.12.2016 | Novinky, Video | 0 komentářů

Nejčastější položkou, která se objevuje na nákupním seznamu s vánočními dárky, jsou bezesporu parfémy. Kdo by netoužil po smyslné vůni, která ho bude doprovázet po celý den. Naše Katty pro vás otestovala parfémy značky Beyonce, které patří do nižší cenové skupiny. Věřím, že právě tipy na levné a kvalitní parfémy teď před Vánoci ocení nejeden z vás.

BEYONCE HEAT

Klasika od značky Beyonce – její hřejivá a smyslná dámská vůně Heat. Červený flakón ukrývá vůbec nejoblíbenější vůni. Ohnivá vůně plná života vám nedá spát a budete se k ní s chutí ráda vracet.

BEYONCE MIDNIGHT HEAT

Tajemná večerní verzi vůně původní vůně Heat. Parfém Midnight Heat je ještě smyslnější a svůdnější verzí, kterou nejvíce užijete při společenských událostech. Plesy, romantické večeře, společenské události budou tou pravou příležitostí , kdy tento tajemný parfém „vyvenčit“.

BEYONCE HEAT KISSED

Beyonce Heat Kissed je temperamentní vůně pro ženy z roku 2015. Jiskřivé složení parfému Heat Kissed se otevírá výbušným mixem liči a manga. V srdci se snoubí opojné tóny růže, jasmínu a orchideje, které uzavírá vůně sladké vanilky, santalového dřeva a pačuli v základu.

BEYONCE HEAT WILD ORCHID

Kde jinde by měla být více cítit nejoblíbenější složka samotné Beyonce orchidej, než-li ve vůni Heat Wild Orchid. Vůně překypuje něžnými tóny orchideje, díky které vyzařuje krásu, touhu a pokušení. Úvod patří svěžím tónům ostružin a granátového jablka, které se pozvolna mísí se sladkým kokosem. V srdci rozkvétají něžné květiny a celou květinovou esenci uzavírá hřejivý nádech dřeva, pižma a ambry.

BEYONCE HEAT SEDUCTION

Orientálně-květinová vůně pro ženy, která se otevírá směsí exotického koření, mandarinky a ostružin. Více o této vůni se dočtete v samostatném článku Nechte se svést přitažlivou novinkou Beyonce Heat Seduction.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This