Víme jaká je nová Eternity Night!

| 8.10.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Zpočátku se dámská verze snaží ukázat svoji rádoby „temnější“ stránku. Pokouší se toho docílit bojovníky v první linii, kam vysílá pepř, lesní ovoce a švestku. Tito však z boje rychle utíkají a své pozice přenechávají bez větší urputnosti lehkému závanu květinkově slabému jasmínu a vistárii.

Celkově parfém vyznívá jako pokus o „dětsky“ a nedospěle slabou, květinkovou orientálku. Ty, které už mají načicháno, neobalamutí, nemá čím zaujmout, ženu, která chce svádět, zcela určitě neuchvátí. Vůně je konstantní, jemná, nevyčnívá žádná konkrétní složka. Jindy zbožňovaná fazole tonka a santalové dřevo jsou ustrašení pěšáci v poslední řadě, jako by se báli projevit se ve své plné kráse a síle.

Calvin Klein Eternity Night W

Calvin Klein Eternity Night W

Parfém by zřejmě upřednostnila žena parfémově nenáročná, dovedu si příkladně představit i studentku, které může dělat společnost jako tichý doprovod do knihovny, do kina, nebo ji aplikovat na polštář pro klidnější spaní.
Cílovou skupinou by mohly být bezstarostné, citlivé a romantické duše, které jsou teprve na objevitelském startu do světa parfémů. Mohly by ji vyzkoušet v zahřívacím kole – i přes svojí unylost a nevýraznost na ni s odstupem času budou možná nostalgicky vzpomínat jako na tu svou „první“ a jen v dobrém.

Všechny vůně od značky Calvin Klein ZDE


Pánská verze Eternity

Působí na mě jako vcelku bezproblémová a nekonfliktní vůně pro každou denní dobu. Obsahuje typicky „mužné“ ingredience, kterými však, bohužel, disponuje každý třetí parfém. Nekomplikovaná vůně pro muže, který každé ráno automaticky po paměti sahá na svou koupelnovou poličku, aby se nastříkal čímkoli, co by právě nahmatal. Přirovnala bych to asi ranní, většinou ženské nechuti, řešit denodenně, co na sebe. Každá máme v záloze outfitový univerzál. Takový pravidelný, denní rituál bez emocí.

Calvin Klein Eternity Night W

Calvin Klein Eternity Night W

Vůně, ač je inovací něčeho původního, nepůsobí, že by absolvovala svůj „facelift“. Nemohu se ubránit pocitu, že jsou to dávná, devadesátá léta. Můj nos opisuje velké kružnice po zkušebních papírcích, na kterých je i dámská, novinková verze. Tímto bezprostředním srovnáním mi však paradoxně jako zástupkyni něžného pohlaví jednoznačně lépe vítězně vychází pánské provedení.

Vůně je velmi aromatická, sladce kořeněná, muškát a levanduli jako by si zapůjčily od V&R a jejich Spicebomb. Orientálně laděný začátek dává dobře vyznít švestce a koriandru, mohutně podporovaný fialkou. Parfém přesto nepostrádá určitou lehkost, v základu se příjemně kulatí dřeva santalu a cedru.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This