Jak voní daleká Asie

| 22.10.2014 | Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 2 Komentáře

Nedávno jsem měla jedinečnou možnost okusit jak voní dálná Asie, přesněji Jižní Korea. Lehce zdeformovaná svou prací, jsem si odvezla i několik voňavých dárků. Nakoukněte i Vy, jak se žije lidem v Soulu a jaké jsou tamní zvyky.

Milí a věčně usměvaví Korejci

Zapomeňte na nabroušené „kravaťáky“, kteří se hrnou z jednoho mrakodrapu do druhého. Korejci jsou národem velmi pečlivým a mírumilovným. Vše musí být naprosto dokonalé a to platí i o parfémech a kosmetice. Perfekcionalismus je zde cítit na každém kroku. Při vstupu do místní parfumerie ihned upoutá Vaši pozornost jednoduchost designu celého prostoru. Vše je nadmíru elegantní a luxusní. I levný lesk na rty zde působí jako kosmetický klenot, který musíte mít za každou cenu.

Parfémy Sisley

Parfémy Annayake Shiroi a Kuroi

Japonská značka Annayake představuje novou dvojici vůní, která se představuje v jednoduchých elegantních flakónech. Pánská verze v černém flakónku doplňuje jako jin a jang bílou něžnou variantu pro ženy. Edice Kuroi a Shiroi, která byla uvedena na trh v říjnu 2014. Vystihuje rozmanitost a složitou spojitost mezi mužem a ženou.

Annyake

Parfémy Annyake Kuroi a Shiroi (zdroj: bit.ly/1yV33fO)

Temná vůně Kuroi se otevírá intenzivní citrusovou vůní ve směsici se sladkým dortem a pikantním pepřem. Kombinace aromatického koření a tradičního japonského nápoje čaje vytváří mužnou symbiózu s ambrou. Kuroi je prodáván ve flakónu z černého lakovaného skla jako 100ml Eau de Parfum.

Dámská varianta Shiroi v sobě skrývá jemnost a eleganci v čistě bílém flakónu. Složení se otevírá šumivou vůní neroli a mandarinky nad květinovým srdcem z bílých květů, růže a ylang-ylang. Opojné a svůdné květinové poznámky decentně doplňuje pižmo a vzácná dřeva. Parfém je k dostání ve variantě 100 ml Eau de Parfum.

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This