Jak voní filmový úspěch

| 23.9.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Slavní herci rozhodně nemají na růžích ustláno. Za jejich úspěchem stojí těžká dřina a mnohdy i odříkání. Všechny celebrity začínaly v komerčně ne moc úspěšných filmech. Vy se však „béčkovým“ filmů (parfémům) můžete vyhnout obloukem a jít rovnou k těm nejlepším režisérům světa a okusit jejich filmařský kumšt. Vybrali jsme pro Vás vůně, za které by se nestyděla žádná světová hvězda.

Meryl Streep a Gérard Depardieu (celým jménem Gérard Xavier Marcel Depardieu) si zahráli ve filmech různých žánrů, ale vždy jsme měli tu čest být svědky výjimečných hereckých výkonů. Ptáte se, čím nás tyto celebrity tak přitahují? Tím samým, čím i vůně, o kterých bude řeč. Máme důkazy.

DKNY – Pure A Drop of Rose

Už samotný flakón parfému DKNY Pure A Drop of Rose vyvolává dojem, že nás vůně osvěží jako letní déšť. Vypráví příběh o tom, jak se v jedno letní odpoledne přihnala bouře a v zahradě pokropila všechny růže. Po bouři vyšla mladá dívka sbírat černý rybíz, růžím oroseným kapkami vody neodolala a jednou z nich si přizdobila vlasy. A tak nyní tato kráska se sladkým úsměvem voní všemi tóny zahrady.

DKNY Pure A Drop of Rose

Vůně od DKNY je kompozicí, ve které hlavní slovo dostali květiny, hlavně pak růže. Tóny černého rybízu s až citrusovou svěžestí dotvářejí dokonalou harmonii. Kromě zmíněného rybízu a růže, svou roli dostala i magnolie a verbena. Bez ovoce by byla vůně příliš sladká a bez květů zase příliš svěží.

Nechybí samozřejmě ani základ, který uzemní divokost a usměrní vůni směrem k eleganci. V případě Pure A Drop of Rose je základ tvořen cedrem a vanilkou. Sladký, ale dřevitý a elegantní, jako Meryl.

Více informací ZDE


Yves Saint Laurent L’Homme

Vůně L’​​Homme vypráví o dobrodružné výpravě muže, který chce procestovat celý svět. Nastoupil do kočáru s šarmem gentlemana a posléze se rozloučil se svou rodinou. Vzápětí okouzloval dámy po celé Itálii svou svěží vůní citrusů a bylin. Jeho cesta se ubírala směrem na východ a postupně nabírala vůni cedrového dřeva a vzácných koření.

Yves Saint Laurent L Homme

Nějaký ten čas náš hrdina strávil v Číně, kde okusil místní speciality s voňavým zázvorem a citrónovou trávou. Když navrátil zpět do rodné Francie, je tak nasáklý vůní cest, že se stal vyhledávaným společníkem a vítaným zpestřením každé velké události.

Taková kombinace voňavých ingrediencí nemá koho urazit. Je tak ideální a velmi oblíbenou vůní mužů po celém světě.

Více informací ZDE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This