Vrásky a 5puntozero – 5 příčin, 5 řešení

| 1.6.2016 | Novinky, Soutěže a akce | 0 komentářů

Vyzkoušeli jste drahý krém na vrásky a nefungoval? Možná někdo udělal velkou chybu a nepřistupoval k problému důsledně. Nová kosmetická řada Frais Monde 5puntozero přináší řešení Vaší pleti přímo na míru.

Frais Monde ví, že vrásky nejsou jen z lásky

V laboratoři Frais Monde razí jiný přístup. Nepřeháním. Na vrásky se podívali velmi důkladně, protože je lepší přijít problému na kloub, než ho pouze zakrývat. Žádné invazivní zákroky ani dobře míněné rady, které neplatí na každého. Značka Frais Monde přináší řadu 5puntozero, kterou dnes představím a která skutečně funguje.

Vrásky nulové viditelnosti

Než zjistíte, čím je tato řada výjimečná, je třeba zodpovědět otázku, proč vlastně všechny krémy na vrásky nefungují stejně? Odpověď: Protože někteří výrobci stále nechápou, že lidé nežijí stejný život jako přes kopírovací papír a ani genetickou výbavu a pleť nemají stejnou.

Lidské tváře jsou unikátní plátna z různých materiálů, na kterých se podepisuje život a vliv lidí, kteří jím projdou. Ačkoli jsou některé obrazy podobné, v přírodě se nic nevyskytuje v kopii. Ani dvojčata a ani dvě na pohled stejné skály nebudou na 100% identické. Můžete je zamaskovat a zakrýt něčím, díky čemuž budou vypadat stejně (make-upem, zástěrkou, která se tváří, že problém řeší), ale nikdy to nebude úplně ono.

Příroda dobře ví, proč některé bohatství a vlastnosti nespojuje dohromady. Zatímco jedno dvojče bude dobré v psaní, jiné bude možná lepší v matematice. Ze stejných důvodů nelze namíchat jeden krém a tvrdit, že pomůže každému. Nejenže ty látky v něm obsažené nemusí dobře spolupracovat, ale ani nemusí poskytovat řešení na základní otázku – Co způsobilo Vaše vrásky? Odpověď hledejte u Frais Monde.

5puntozero vygumuje Vaše vrásky efektivně

5puntozero vygumuje Vaše vrásky efektivně

Značka Frais Monde vyřešila všechny hádanky přírody. Nejenom že ví, co vrásky způsobilo, ale dokázala své produkty vymyslet tak, aby látky v nich měly ještě větší efekt a spolupracovaly. Používá maltodextrin, látku ze skupiny polysacharidů, která má úžasnou schopnost stabilizovat jiné účinné látky, vázat je dohromady a vytvářet perfektní séra i krémy. Když se navíc zkombinuje s látkami používanými proti stárnutí, dokáže podpořit jejich účinek. Vyplatí se ho používat zejména u slabších kyselin, které mají takto mnohem lepší efekt a o dost nižší dráždivost pokožky. Přidanou hodnotou je také přítomnost termální vody a jejích minerálů, které pokožku zklidňují a dodávají jí zdravý jas.

Abyste se dozvěděli, jak vrásky s pomocí kosmetiky 5puntozero smazat, nejprve je třeba zjistit, v jakém stavu je Vaše pleť. Každá pleť má jiné příznaky stárnutí. U mě všechno začalo suchou pletí, někdo jiný zase vidí, že záře jeho pleti pohasla a potřebuje jiné řešení. Pozorujte příznaky a aplikujte přímé řešení. Řada 5puntozero používá jednoduché schéma.

5puntozero a schéma, která definuje vrásky a také jejich příčiny

5puntozero a schéma, která definuje vrásky a také jejich příčiny

Řešení problému definuje, co se právě ve Vaší pleti děje a co je třeba udělat, aby se proces zpomalil a abyste i v pokročilém věku mohly vypadat mladší. Poslední políčko v řádku, tedy ten pestrobarevný sloupec ukazuje, co se stane, když použijete konkrétní produkt. Všimněte si, že každý produkt má jiný barevný motiv. Díky němu si produkty nikdy nespletete.

5puntozero Cohesion dárková sada a její obsah

5puntozero Cohesion dárková sada a její obsah

Moje pleť potřebovala produkty z řady 5puntozero Cohesion, které mají zelený proužek. Přesně jak se píše v schématu, byla drsná na dotek, některé partie byly vysloveně suché, šupinaté a běžný hydratační krém nestačil. Už po natření vzorkem denního krému jsem pozorovala výrazný rozdíl. Pokožka byla na dotek hladká a vydržela takto celý den. Takže pro mě určitě set Cohesion.

Kromě produktů Cohesion jsou však k dispozici také pečující sety Longevity (růžový), Oxygenation (modrý), Remodelling (fialový) a Renewal (vínová barva). Každá sada řeší individuálně právě ten Váš problém a působí přímo na jeho příčinu.

Proč právě pečující sada a ne produkty samostatně?

Rozumný bojovník využívá slabiny soupeře, neztrácí čas a vyzdvihuje své přednosti. V tomto případě je Vaším soupeřem čas. Přes den se pleť regeneruje minimálně. Spíše si žádá ochranný štít denního krému, takže dávat jí hodně výživy je marná snaha a plýtvání. V noci pleť musí naopak odpočívat a nabírat síly. Regenerační procesy jedou naplno a spát v ochranném „brnění“ nepotřebuje, protože by pak přes den nepůsobila odpočatě. Lépe se hodí hloubkově působící sérum, které zrychlí tyto procesy a pleť nezatěžuje.

Pečující sada obsahuje oba produkty, které nechají pracovat přirozené biologické hodiny ve Váš prospěch a dávkují výživu tak, aby z toho pleť opravdu něco měla. A je tu také další překvapení.

Dárek k nákupu setu 5puntozero od Frais Monde!

Od 1. 6. nejenže získáte perfektní produkty, ale značka Frais Monde Vám na oslavu svých třicátých narozenin domů pošle také něco navíc. Do balíčku Vám bude zdarma přidán rovněž mimořádně praktický a užitečný dárek, který se Vám bude hodit. Je jím praktická taška s logem Frais Monde!

Akce 5puntozero na Elnino.cz

Akce 5puntozero na Elnino.cz

Pozor, dárková akce platí od 01. 06. 2016 (00:01 hod.) a platí do vyčerpání dárků, kterých je zatím více než dost!

Vyberte si svůj dárkový set

Nikdo nepotřebuje vrásky pouze vyplňovat gelovými sférami, píchat do pleti botulotoxin a ani pokožku natahovat donekonečna. To ani nejde. Jsou však jiné možnosti, jak si udržet mladistvý vzhled a řada 5puntozero Vám je přináší jako na stříbrném podnose.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This