Vůně protkaná svěžestí, to je D&G Anthology La Lune 18

| 10.7.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Představme si dnes jednu z pětice vůní ze sbírky Dolce&Gabbana Anthology (kolekce vůní pojmenovaných podle tarotových karet), která byla na trh uvedena již v roce 2009. Elegantní, bezstarostná, okouzlující… Jaká vůně se skrývá pod názvem D&G Anthology La Lune 18?

Vůně stejně přitažlivá jako měsíc v úplňku

Vůně z kolekce Anthology možná nepatří k těm, které by se výrazně zapsaly do vaší paměti. Nepatří k silným, unikátním kompozicím, ale díky jejich osobitému a něžnému půvabu budou patřit k těm, po kterých kdykoliv rádi sáhnete. To platí i o dámské vůni La Lune 18.

D&G Anthology La Lune 18

D&G Anthology La Lune 18

Když teploty ve stínu neklesají pod 30 °C, potřebuji k životu spíše jemnější, květinové vůně, které mne zahalí do obláčku svěžesti a čistoty. Vůně D&G Anthology La Lune 18 byla koupí naslepo, ale rozhodně nelituji. Vůně působí spíše jako kolínská voda, kterou můžete směle aplikovat ve větší míře a užívat si absolutní pocit čistoty.

Jemná květinová vůně s lehce dřevitým akcentem santalového dřeva zanechává pocit z čerstvě vypraného prádla. Nekonfliktní, minimalistická, univerzální. Většina parfémů, které obsahují ve větší míře santalové dřevo, jsou silné, odvážné. La Lune 18 je však překvapivě velmi jemnou a čistou vůní, ve které je santalové dřevo pouze příjemným podtónem dotvářejícím celkový charakter vůně.

D&G Anthology La Lune 18

D&G Anthology La Lune 18

Po celý den se můžete nechat rozmazlovat decentní květinově-ovocnou vůní lilie s ovocnými akordy exotického kiwi, melounu a rebarbory. Květinové srdce z bramboříku a jasmínu dolaďují osvěžující tóny citroníku a smyslné pižmo v základě. Dolce&Gabbana Anthology La Lune 18 je vůní, kterou si člověk může směle vychutnávat po celý rok. Opravdu jemná, elegantní, „kancelářská“ vůně, kterou oceníte obzvlášť v parném létě.

Jediným mínusem je poměrně malá výdrž, ale u jemné toaletní vody, která mi koncentrací opravdu spíše připomíná kolínskou vodu, to není nic nečekaného. Doporučuji La Lune 18 každému, kdo má rád jemné květinově-ovocné vůně s náznaky santalového dřeva a pižma.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This