Vůně pro svěží návrat do školy

| 2.9.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Období sladkého nic nedělání skončilo. Ať už jste 1.září vypustili do školy své ratolesti či školní lavice čeká na Vás, nikde není psáno, že si tuto chvíli nemůžete zpestřit voňavým doplňkem.

„Učit se, učit se, učit se…“ Každý den pro nás život chystá nové a nové zajímavosti, kterým se chceme přiučit. I velcí světoví tvůrci parfémů museli nejprve své dovednosti získat, aby pro nás mohli vytvářet ty nejroztodivnější kombinace vůní. A kde jinde než v parfémové škole. Takže usedněte do „lavic“, schovejte taháky a zkoušíme!

Parfémy do školy


K tabuli půjde Guerlain La Petite Robe Noire

EDP Guerlain La Petite Robe Noire„Zase?“ No ano, a žádné odmlouvání. Však to zvládne jako vždy na výbornou. Je to přece Guerlain!  S hravostí a svěžestí  jí vlastní odpovídá na všechny otázky. Vždy stylová a plná života a přesně takový je dámský parfém Guerlain La Petite Robe Noire.

Překlad názvu této vůně zní „malé černé“. Tak ty si do školy asi jen tak nevezmeme, i když na zahájení či na školní akademii, proč ne. V každém případě se do školy hodí. Vůně Guerlain la Petite Robe Noire se ve svém úvodu otevírá hravými a šumivými tóny třešní v kombinaci s bergamotem, hořkou mandlí a s lehce nakyslým rybízem, který vůni dodává jiskru. Dominantní ovocné tóny nebudou Vaše spolužáky obtěžovat.

Guerlain La Petite Robe Noire kreslená


V srdci parfému je ukryta skvostná romantická růže, která se postupně utápí v horkém černém čaji. Ranní čaj si ještě osladíme lékořicí, která ozvláštní svou pendrekovou příchutí celou kompozici srdce parfému. Na samotný závěr se vůně otevírá tóny fazole tonky, anýzu a vanilky. Sladký, lehce kořeněný konec dnešního zkoušení pouze potvrzuje rčení, že každá pohádka má mít šťastný konec. S parfémem Guerlain La Petite Robe Noire bude každý den plný překvapení.

Parfém Guerlain La Petite Robe Noire koupíte ZDE

Přezkoušíme i Bvlgari Omnia Amethyste

EDT Bvlgari Omnia Amethyste I kdyby neuměla nic, na tuhle milou dívku se nemůžeme nikdy zlobit a dát ji za pět, to nepřipadá v úvahu. Za všech okolností se snaží být dokonalá. Chodí vkusně a moderně oblékaná a vždy je připravená na vše.

Dámský parfém Bvlgari Omnia Amethyste rozhodně nepatří mezi vtíravé parfémy, které by obtěžovali Vaše okolí v uzavřených prostorách. Rozhodně však tato vůni uvízne ve Vaší paměti. Něžný a sladký mix květinových a dřevitých tónů Vám dodá potřebný pocit svěžesti po celý den. Hlavní inspirací parfému je vůně tisíců kosatců a růžových zahrad svlažených ranní rosou.

Bvlgari Omnia Amethyste kreslená


Základní notu celého parfému Bvlgari Omnia Amethyste udávají helitrop a dřevité tóny, které připomínají opojnou vůni čistého lesa. Květinová část Omnie Amethyste se chová doslova jako chameleon – někomu voní šeříkově, jinému po růžích, třetí z ní ucítí svěží vůni lesních fialek. Grapefruit v úvodu v kombinaci se zelenými tóny dodává vůni potřebnou svěžest. Ačkoliv může někomu vůně Omnia Amethyste připadat tak trochu jako sladký bonbon, my si na takovém cukrátku velmi rádi smlsneme.

Parfém Bvlgari Omnia Amethyste koupíte ZDE

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This