Vůně zeleného jablka pro rozkošné ženy

| 8.8.2014 | Dámské parfémy, Novinky | 0 komentářů

Big Apple nebo Velké jablko. Spojení s New Yorkem, městem, které nikdy nespí, není jen tak náhodné. Dnes bude řeč o vůni, která pochází přímo z New Yorku a Maurice Roucel je člověk, jehož nos byl přímo zainteresovaný v návrhu Be Delicious jako symfonie svěžesti, vášně a mírně drzé provokace.

DKNY Be DeliciousJablko je všude!

Určitě jste už podle prvních řádků pochopili, že máme co dočinění s typicky americkou vůní DKNY Be Delicious. Propojení ženy a jablka má velmi staré kořeny. Vzpomeňte si na hříšnou Evu a na to, čím svedla Adama? S čím se fotí modelky, když chtějí upoutat pozornost na rty či oči? S jablkem. Co si ženy nejčastěji zabalí do kabelky k uhašení žízně? Nejsou to jen žvýkačky, papírové kapesníky a kosmetika, ale i jablko.

Promyšlená strategie

Samotný název „Be Delicious“ se dá přeložit jako „Buďte rozkošná“. Tak přibalte do své kabelky ještě jedno jablíčko navíc a již Vás na Vašich cestách nikdy nic nezaskočí. Jablko označují ženy jako nejvíce dominantní tón. Bude to tím, že tuto vůni každá žena důvěrně zná již od dětství. Hned po jablku přebírá své žezlo osvěžující okurka. Můžete také ucítit grapefruit a sladkou květinovou vůni magnólie. Celé kompozice vůně je velmi svěží a zároveň romantická.

Newyorčanky jdou na muže sofistikovaně. Nejdříve si je prohlídnou, vytáhnou z kabelky parfém, provoní se a přitom v duchu spřádají plány, jak by jim zahráli na citlivou strunu. Neskočí jim rovnou do cesty jako gazely. Takže taková je i hlava této vůně. Dává zelenou dobře promyšlené strategii.


Set DKNY Be Delicious

Jak voní zelené jablíčko?

Pokud necháte obláček vůně trochu rozplynout ve vzduchu, ucítíte růži i fialku. Samotné srdce parfému přináší i tuberózu a konvalinku. Jedná se o velmi výrazné vůně, které lze těžko nazvat lehkými. Ale ani ony nevyženou z parfému tu jeho příznačnou svěžest. Díky nim získává vůně pronikavou hloubku.

Základ je dřevitý, tvoří ho bílá dřeva, santal a ambra. Když se vůně rozvine v celé své kráse, již přestanete být nenápadná. Ve voňavém oparu vůně Be Delicious Vás žádný muž nepřehlédne a to Vám dává skvělou možnost konečně navázat konverzaci s mužem svých snů.

Set DKNY Be DeliciousPromyšleno do detailu

Značka DKNY myslela na všechno. Kromě vůně je možné zakoupit i set, ve kterém najdete parfémovanou vodu v miniaturní verzi, tělové mléko a sprchový gel. To vše je zabaleno v praktické taštičce. Nebo si můžete tělové mléko zakoupit i samostatně ve větším balení.
Ne nadarmo se tato vůně od DKNY stala v roce 2005 nejlepší dámskou vůní. S DKNY Be Delicious je rozkošná každá žena bez ohledu na to, zda je z New Yorku nebo pochází z jiných končin světa.


DKNY Be Delicious

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This