Vydejte se na nákupy s vůní My Fifth Avenue!

| 10.4.2019 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy, Svět vůní | 0 komentářů

Přijměte pozvání do pulsujícího velkoměsta jménem New York a navštivte snad nejslavnější nákupní ulici světa. Proslulá Pátá Avenue se stala inspirací pro celou řadu vůní od Elizabeth Arden, k nimž na podzim loňského roku přibyl nový člen v podobě parfémované vody My Fifth Avenue. Zaslouží si tato vůně vaši pozornost?

Vůně zasvěcené nejznámější ulici New Yorku

Před více než sto lety si Elizabeth Arden otevřela svůj první kosmetický salon. Našli byste ho podle legendárních červených dveří a jeho adresu už asi tušíte. Byla to dobře známá, rušná a populární Pátá Avenue. Značka Elizabeth Arden této ulici v roce 1996 věnovala květinovou parfémovanou vodu 5th Avenue a dala tak vzniknout kolekci jedinečných vůní pro moderní ženy, které i v přelidněných velkoměstech touží po výjimečnosti.

Elizabeth Arden My Fifth Avenue

Elizabeth Arden My Fifth Avenue

SLOŽENÍ:
Hlava ► mandarinka, citron, fialka
Srdce ► lotos, hruška, jasmín, konvalinka, růže, hedione
Základ ► cedr, pižmo, kořen kosatce, ambra

 

My Fifth Avenue odráží dynamiku velkoměsta

Květinová vůně My Fifth Avenue si vytyčila odvážný cíl přiblížit unikátní atmosféru a vášeň New Yorku každé ženě, která toto město obdivuje a miluje. Energii jeho nejdražší ulice v úvodu zachycují citrusové tóny mandarinky a citronu spolu s okvětními listy fialky. Kompozici vůní jednoznačně kraluje kvetoucí lotos a šťavnatá hruška. Ve svém základu vůně odráží ženskou sílu, odolnost a touhu prosadit se v moderním světě. Nejvýraznějším základním akordem je smyslné pižmo, následované ambrovým a cedrovým dřevem v doprovodu kosatcového kořenu.

Elizabeth Arden My Fifth Avenue

Elizabeth Arden My Fifth Avenue

Kam se s vámi parfémovaná voda vydá?

Vonná kompozice je svěží, čistá a lehká. Ideálně se hodí na jarní a letní období – do práce, na každodenní pochůzky, a především na nákupy. Doporučuji ale vzít si ji s sebou do kabelky a aplikaci si po pár hodinách zopakovat. Výdrž je spíš průměrná. To je ale u parfémované vody Elizabeth Arden My Fifth Avenue nejspíš jediná chyba na kráse.

Moderní architektura jako předloha pro flakon

Elegantní flakon taktéž nezapře inspiraci hvězdnou slávou newyorských mrakodrapů. Hladké a čisté linie s ostrými hranami a zlatavými odlesky jsou působivými symboly Páté Avenue, které tvoří perfektní kulisy pro oblíbené nákupy zboží předních světových značek. A v jaké vůni nejraději nakupujete vy?

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This