Vyhlášení výherců ze soutěže Nivea

| 20.11.2015 | Novinky, Soutěže a akce | 1 komentář

A je to tady! Chce se mi zapět oslavnou ódu pro 3 šťastné vítěze, ale raději se zdržím svého oslnivého hlasového projevu a nebudu zbytečně chodit kolem horké kaše a zdržovat.

Většina z Vás pravidelně o svou pleť pečuje, odličuje se a čistí ji nejen večer, ale i ráno. Micelární vodu používá víc jak polovina z Vás – tleskám Vám! Ze všech téměř 80 odpovědí jsme museli vybrat jen 3 z Vás, které obdarujeme pečujícím balíčkem od Nivei.

Tady jsou jména 3 šťastlivců:

1 ) Balíček Nivea Caring Micellar Water Normal Skin pro normální a smíšenou pleť  vyhrává Verunka

O pleť se starám, jak kdy, když se mi opravdu nechce tak se mnou nepohne nic, ale vždy si poctivě odlíčím oči, nikdy nejdu spát s řasenkou a většinou si řeknu, když už jsem v tom, tak všechno….oči, mléko, a tonikum a následně krém. Chtěla bych vyhrát A“

2 ) Nivea Caring Micellar Water Sensitive Skin pro suchou a citlivou pleť vyhrává Jitka

„Večer odlíčím oči NIVEA Dvoufázový odličovač voděodolného make-upu a očí + micelární voda + regenerační noční sérum, oční krém a noční krém.
Ráno opět micelární voda + denní sérum, oční krém a denní hydratační krém. Volila bych: B ) Pro suchou a citlivou pleť Nivea Caring Micellar Water Sensitive Skin.“

3 ) Nivea Sensitive 3in1 Micellar Cleansing Water zklidňující vyhrává Jana

„Já si pleť čistím konjakovou houbičku či svým sonickým kartáčem. Oboje je skvělé. Holky, určitě doporučuji vyzkoušet tu konjakovou houbičku-je skvělá. Přiznám se, že mé čištění pleti závisí na čase i lenosti. Když není čas, tak použiji vlhčené ubrousky (ty pro děti) a zbytek dočistím MV od Biodermy. Když čas mám, tak si do misky naliji horkou vodu, do které přidám pár kapek biodermy, citronu a jasmínu a houbičky nechám změknout. Odstraním tak všechen makeup a dočístím gelem z YR s pomocí sonického kartáče. Pokud jsem ten den měla řasenku, tak odličuji pomocí dvoufázového odličovače od Nivey a měla bych zájem o číslo 3. 

Micelární vody Nivea (zdroj: Nivea)

Micelární vody Nivea (zdroj: Nivea)

Všem výhercům moc gratulujeme. Na Vaši emailovou adresu, pod kterou jste se zeregistrovali na našem blogu, jsme Vám odeslali email s bližšími informacemi. Prosím, kontaktujte nás co možná nejdříve.

Pokud jste nevyhráli, nezoufejte. Chystáme pro Vás i další soutěže o jistě velmi zajímavé produkty, které se nám osvědčily. Budeme se těšit na Vaše komentáře, nápady a otázky, které Vás trápí.

[Celkem: 3    Průměr: 4.3/5]
Share This