Vykveťte do krásy s novou Dolce Garden

| 19.6.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Nechte se přenést do sluncem zalité zahrady kdesi na Sicílii, kde vykvétají půvabné květy a voní právě dozrávající citrusy. Letošní rok značka Dolce&Gabbana přidala další kousek do své řady Dolce. Co slibuje květinová kráska Dolce Garden?

Rozšíření rodiny Dolce

Léto máme neodmyslitelně spjato s radostnými a bezstarostnými chvilkami. Novinka Dolce&Gabbana Garden je jako stvořená pro uchování vzpomínek na ohromující zážitky z cest či na romantické chvíle s těmi, kteří jsou vašemu srdci nejbližší. Spontánní, radostná slunečná aura, která v sobě mísí vyváženou kombinaci sladkosti a čerstvosti. I tak by se dala popsat Dolce Garden.

Rodina Dolce, která je dle vás nejlepší?

Rodina Dolce, která je dle vás nejlepší?

Byla jsem po pravdě velmi mile překvapena, když jsem prvně přivoněla k nové verzi Garden. Květinově-gurmánská kompozice v sobě kombinuje vše, co nejnovější trendy vyžadují. Na léto příjemná volba pro ty, kdo se nechtějí vzdát sladších kompozic. Skromně musím přiznat, že osobně považuji Dolce Garden za nejpovedenější ze všech dosavadních interpretací. Vliv M. Demaisona zřejmě napomáhá oživit kreativitu společnosti Dolce & Gabbana, která toho doufejme naplno využije.

Lahodná květina uprostřed sadu citroníků

Po prvním přivonění k zápěstí vás okamžitě zasáhne povedená čerstvá citrusová vůně. Vyvážená kombinace mírné hořkosti neroli (éterický olej z květu hořkého pomeranče), zeleného akcentu z květu magnólie a sladší mandarinky je velmi příjemná a neobtěžující.

SLOŽENÍ:
HLAVA ► mandarinka, magnolie, neroli
SRDCE ► ylang-ylang, kokosový ořech, květ frangipani
ZÁKLAD ► santalové dřevo, absolutní vanilka, mandlové mléko

Po 30 minutách dámská vůně Dolce Garden změkčí svůj dosavadní charakter a začíná výrazně vystupovat její sladká tvář. Až tropické spojení vůně ylang-ylang a krémový kokosový ořech ve mne v počátku vyvolává vzpomínky a chuť na Piňa Coladu.

Dolce&Gabbana Dolce Garden

Dolce&Gabbana Dolce Garden

S příchodem sladkosti začínáte mít pocit, že již nejste na přímořské zahradě na Sicílii, ale že jste se teleportovali spíše do zahrady čokoládovny Willyho Wonky. Vanilka, kokos a mandlové mléko (evokuje tradiční sicilské sladkosti) bývají občas až přehnaně sladké, toho se však v Dolce Garden nemusíte obávat.

Po pár hodinách se vůně Garden zcela usadila, ale stále zůstává dostatečně silná a výrazná. Ve svém závěru je vůně již krémová, zakotvená na santalovém dřevu, které poskytuje vůni Dolce Garden více než slušnou 8-10 hodinovou výdrž. Osobně bych vůni Dolce Garden v horkém až tropickém létě nepoužívala na každodenní nošení do práce, ale spíše na výjimečnější okamžiky (večeře, party, schůzky). Na babí léto však bude dokonalou volbou.

[Celkem: 2    Průměr: 1/5]
Share This